Spartak Moskva – Novosibirsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Čeljabinsk – Jekatěrinburg 3:2 (kon.) | Ufa – Barys 5:2 (kon.)
Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 2:3 (po pr.) | Toljatti – Vladivostok 2:3 (kon.) | CSKA Moskva – Riga 3:2 (kon.)
Čerepovec – Minsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Kazaň – Kunlun 2:0 (kon.) | N.Novgorod – Novokuzněck 6:1 (kon.)
Soči – Omsk 2:1 (kon.)
Ak Bars Kazaň
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Red Star Kunlun
Sobota 15.10.2016, 16:00 • TatNeft Arena • KHL

První dvě třetiny zápasu byly spíše o vyčkávání a o strachu neudělat první chybu a dostat z ní branku. Hosté měli dobré šance při protiútocích, ale těch nedokázali využít. Na druhé straně se však nejprve prosadil Svitov a na něj pak navázal v poslední minutě zápasu Tkačjov, který potvrdil vítězství domácích. To je ode mne vše, děkuji za sledování tohoto přenosu a jindy zase naviděnou. (18:10:14)

59:14
    Kazaň vstřelila branku!
    Nejspíš je rozhodnuto! V poslední minutě zápasu vstřelil branku domácích TKAČJOV, který tak posílá svůj tým do dvoubrankového vedení! Stav utkání – 2:0.

57:12
    Hosté jsou v plném počtu! Ani jedna přesilovka nebyla využita.

56:14
    Domácí mají krátkou výhodu na zvýšení vedení!

56:00
    Domácí hrají v plném počtu.

55:12
    A přichází trest na druhé straně, síli na hřišti se vyrovnají.

54:00
    Hosté si zahrají přesilovku. Obrovská šance na vyrovnání!

51:42
    Hosté zkoušejí kombinovat v útočné polovině, sami se však připravují o šance nepřesnými přihrávkami.

49:57
    Domácí drží puk na svých holích a nepouštějí Kunlun do žádných šancí na vyrovnání.
    43:41 Alexandr SVITOV - 1:0

43:41
    A domácí jdou do vedení! Skvělá nahrávka Lukojanova na SVITOVA, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě! Stav utkání – 1:0.

40:01

Ani v druhé části zápasu jsme se nedočkali úvodní branky. Domácí tým hraje velmi aktivně a hlavně útočně, ale soupeřova obrana je dnes velice stabilní a pevná. Kunlun měl také možnost několika výpadů, žádný z nich však neskončil gólem a tak budeme na branku čekat minimálně do další části třetiny.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

37:56
    Zápas spěje k bezbrankové druhé třetině.

36:21
    Hosté dobře ubránili první formaci a sami se hnali do šance. Střelu Bellemora vychytal Galimov.