Jihlava – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Jablonec – Znojmo 5:5 (kon.) | Brno – Liberec 0:1 (kon.)
Příbram – Ostrava 4:0 (kon.) | Plzeň – Sparta 0:0 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
0:1 (0:1)
FC Slovan Liberec
Sobota 17.08.2013, 17:00 • Městský fotbalový stadion Srbská • Gambrinus liga

90
    Velká šance Liberce! Hostující Rybalka se prodral až k Hladkému, ten jej vychytal!

87
    Zbrojovka mohla vyrovnat! Markovič se řítil do útoku, navedl si míč na střed a vypálil. Zblokovaný balon se ještě snažil napálit Zavadil, jenže trefil opět jen obrance a následně se mu míč odrazil do obličeje a hra je přerušena.

84
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Vladislav Kalitvincev, přichází Luboš Kolár.

84
    Obrovská šance hostů. Situaci dva na dva vyřešil Rabušic krásným vysunutím Šurala, ten ale svého bývalého spoluhráče Hladkého nepřekonal. Velká šance hostů a velké varování pro domácí.

78
    Domácí lodivod Ludevít Grmela potřetí střídá. Odešel Pašek, přišel Husár.

73
    Další střídání si kouč Šilhavý připravil na 73. minutu, dohrál Isaac Sackey, přichází Dzon Delarge.

63
    Další střídání domácích, hrací plochu opustil Frejlach, do utkání vstupuje Petr Glaser.

54
    První střídaní Liberce, hřiště opustil Kušnír a nahradil jej Coufal.

51
    Obrovská příležitost Zbrojovky! Centr Zavadila Markovič netrefil ideálně, odražený balon ještě mohl uklidit Pašek hlavou, ale přestřeluje!

47
    Těsně před vápnem byl zastaven Hyčka a domácí mají slibnou možnost.

46
    V poločase uskutečnil domácí kouč Grmela jednu změnu. Utkání skončilo pro Karla Kroupu, zahraje si Alois Hyčka.

45
    Dvojnásobná šance domácích a dvojnásobný zákrok Kováře. Nejprve zakončoval Markovič, poté Traoré. Domácí mohou litovat další nevyužité přiležitosti, naopak hostující Kovář teď fantasticky podržel svůj tým.

28
    Krásná střela domácího Frejlacha ze střední vzdálenosti orazítkovala břevno!

26
    Žlutou kartou je napomínán hostující Rybalka, který se zachoval nesportovně a zakopl míč.

24
    Další velká šance hostí, o zakončení se pokoušel nejprve Rabušic a následně Rybalka, ani jeden se však k zakončení nedostal.

22
    Domácí Buchta předvedl neskutečné sólo až do vápna. Vše vyřešil na jedničku až na přihrávku a obrana Liberce odvrací.

20
    Po obrovské chybě Zavadila postupoval na Hladkého Rabušic úplně sám. Hladký se však nenechal překonat!

19
    Liberec právě vstřelil branku!

Krásný přímý kop zakroutil do branky SERHIY RYBALKA. Slovan vede v Brně 0:1.

18
    Žlutou kartu dostává Luděk Pernica (FC Zbrojovka Brno).

13
    Po lajně unikajícího Paška stáhl hostující Felišman a vykoledoval si žlutou kartu. Následný přímý kop domácí nevyužili.

3
    Prvním napomínaným hráčem je liberecký Kušnír.

1
    První minuta a první velká šance domácích! Z hranice vápna střílel Markovič, jehož střela byla tečována přímo k Paškovi, který ještě vylepšoval pozici pro Karla Kroupu, ten však na míč nedosáhl.