Ural – Perm 0:0 (kon.) | Zenit – Machačkala 3:0 (kon.) | Groznyj – Lok. Moskva 0:1 (kon.)
FK Ural
0:0 (0:0)
FK Amkar Perm
Sobota 17.08.2013, 11:30 • Stadion Central'nyj, Jekatěrinburg • Ruská Premier Liga

Branky se nakonec diváci nedočkali. Utkání tak po devadesáti minutách končí tím nejhorším možným výsledkem, který je ale pro oba celky zasloužený. Ani jeden z nich si dnes tři body nezasloužil.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek dne a zase někdy u on-line přenosů napočtenou. Nezapomeňte, že ruská liga pokračuje už za pár hodin dalšími dvěma zápasy.

90+3
    Ural má míč ve své moci. Patnáct sekund před koncem ale bude Pomazan odkopávat od branky.

90+2
    Perm se snaží dohrát utkání v klidu a hlavně dost daleko od vlastní branky.

90+1
    Utkání bude nastaveno o 3 minuty.

90
    No a Ural se také mohl poprvé radovat! Hlavičku Lunga ale parádně zlikvidoval gólman Narubin na brankové čáře a zachránil tak svůj tým.

89
    Domácí mají ke konci utkání více sil a jsou nebezpečnější. Uvidíme, zda toho dokáží využít.

88
    Ural si připravil další změnu v sestavě. Poslední minutky si zahraje Shchanitsin, který nahradil Sarkisova.

87
    Erokhin se dostal až do zakončení. Z krkolomné pozice ale branku netrefil.

86
    Ural zůstává u balonu a snaží se něco vymyslet.

85
    Sarkisov se snažil vymodlit pokutový kop. Hlavní rozhodčí Kostevich byl ale neoblomný.

84
    Utkání se pomalu blíží do svého závěru a stále jsme neviděli jedinou branku.

83
    Perm stříd v dnešním utkání naposledy. Odpracováno má dnes Jakubko, kterého vystřídal Picuşceac.

81
    Ural také střídá. Tamuz nahrazuje Manucharyana.

80
    Perm podruhé vystřídal. Utkání skončilo pro Pejeva, který své místo přenechal Kamešsovi.

78
    Držení míče: 45% – 55% pro Amkar Perm.

77
    Georgiev si nedopustil nějakou slovní "pochvalu" k pomeznímu rozhodčímu a vidí žlutou kartu.

76
    Nic na tom nezměnilo ani autové vhazování kousek od pokutového území Uralu.

75
    Je před námi poslední patnáct minut utkání a na první přesný zásah stále čekáme. Snad se dočkáme!

73
    Aceveda zradilo zpracování, při následné snaze získat balon zpět navíc fauloval protihráče.

72
    Gadzhiev neobešel dobře bránícího Dantseva a navíc nevybojoval ani rohový kop, jak měl v úmyslu.

71
    Střely na branku: 3 – 2 pro FK Ural.

70
    Hra se v posledních minutách přelévá ze strany na stranu. Diváci se na stadionu v Jekatěrinburgu jistě nenudí.

68
    Slovenský útočník Jakubko se ocitl za obrannou soupeře. Těžké zpracování ho ale o dobré zakončení připravilo.

67
    Hosté dnes poprvé střídají. Do hry se podívá Michal Breznaník, který nahradí Kolomytseva.

65
    Podobného počínání se na druhé straně hřiště dopustili také uralští fotbalisté.

64
    Amkar se ukvapil se svým útokem. Dlouhý balon skončil až v místech, kde stál připravený gólman.

63
    Georgiev se objevil ve velmi slibné pozici. Pohotový gólman Pomazan si ale s jeho střelou doprostřed branky dokázal poradit.

62
    Druhou žlutou kartu uviděl domácí Acevedo, který si neodpustil zakončení po hvizdu rozhodčího.

61
    Držení míče: 46% – 56% pro Amkar Perm.

60
    Nakonec celá akce skončila nepřesným zakončením Sirakova, který branku vysoko přestřelil.

59
    Perm jen marně dobývá území soupeře. Domácí defenziva si zatím počíná bez chybně.

58
    Ural už mohl jít do vedení! Dalekonosná rána Manucharyana ale skončila pouze na břevně.

57
    Zanev inkasoval úder někam do oblasti hlavy a vypadá to, že bude potřebovat menší lékařskou pomoc.

55
    Hosté sice znovu měli balon ve své moci. Při útoku ale zbytečně faulovali a museli jej odevzdat.

54
    Sirakov podruhé ostře fauloval a klidně to mohlo být znovu za žlutou. Žádný trest ale tentokrát nepřišel.

53
    Perm drží míč na dopředu příliš nespěchá.

51
    Narubin musel zasahovat po hlavičce Sarkisova. Hostující brankář asi dokázal bez problémů poradit.

50
    Ani následný samostatný průnik Jakubka nebyl příliš zdařilí. Dantsev si splnil své defenzivní povinnosti na výbornou.

49
    Rohový kop Georgieva ale neměl šanci na úspěch.

48
    Amkar je v úvodu druhé půle přeci jen aktivnější a častěji se zdržuje na polovině svého soupeře.

47
    Ural předvedl rychlý brejk, ze kterého ale nedokázal nic vytěžit. Hosté se v poklidu ubránili.

46
    Oba celky se snažily vstoupit do druhého poločasu aktivně. Zatím byla k vidění spíše špatná rozehrávka.

46

Hráči obou týmu už se pomalu trousí z útrob stadionu. Druhý poločas tak co nevidět začne.

Druhý poločas začne přibližně v 12:35.

První poločas je minulostí. Zatím sledujeme hodně vyrovnané utkání bez větších šancí na obou stranách a důkazem toho je i výsledek. Snad se nějaké branky dočkáme v druhé pětačtyřicetiminutovce.

45+1
    Ural zatím drží míč na svých kopačkách. Domácí s ním kombinují ale převážně na polovině hřiště.

45
    První poločas bude nastaven o 2 minuty.

44
    Hra ale musel být na chvilku pozastavena. Domácí Manucharyan potřeboval ošetřit.

43
    Závěr první poločasu se pomalu blíží. Aktivnější jsou teď jednoznačně Uralští.

42
    První potrestaným hráčem je hostující Sirakov, který ostře fauloval jednoho z protihráčů.

40
    Domácí zahrávali další roh, bez úspěchu.

39
    Na druhé straně byla vzápětí k vidění hlavička Kolomeytseva, který ale z malého vápna branku trestuhodně netrefil.

38
    Uralští fotbalisté zahrávali další roh, po kterém se ke střele dostal Bochkov. Rána mu ale příliš nesedla.

37
    Acevedo vymyslel hezkou přihrávku na Sarkisova. Ten byl ale u balonu o něco později než gólman Narubin.

35
    Hra se v posledních minutách dost vyrovnala. Ani jeden z týmů teď nemá očividnou převahu.

34
    Amkar teď nepříjemně zavařil domácí defenzivě. Celou situaci vyřešil dlouhým nákopem obránce Tumasyan.

32
    Uralský roh nepatřil k těm povedenějším.

31
    Stoper Vještica už je na nohou a u postranní lajny se hlásí o zapojení do hry.

30
    Na zemi zůstává ležet jeden z fotbalistů Uralu, který bude zřejmě potřebovat lékařské ošetření.

29
    Něco podobného se určitě nedalo říct o střele Chukhleyho. Ten zamířil pouze vysoko na tribunu.

28
    Rána domácího Erokhina nebyla vůbec špatná. Nakonec ale skončila těsně vedle levé tyče.

27
    Ural se dostal po delší době před branku soupeře. Tam ale chyboval v rozehrávce a o výhodnou pozici se sám připravil.

25

24
    Po krátké pauze se tak opět pokračuje. Aktuálně drží míč hráči Amkaru Perm.

23
    Hlavní rozhodčí Kostevich nyní přerušil hru a nechal oba týmy občerstvit.

22
    Amkar je zatím lepším týmem a má více ze hry.

21
    Sirakovovi se dlouhá přihrávka dopředu vůbec nezdařila. Balon po ni skončil až za brankovou čarou.

20
    Hosté dobře napadají rozehrávku soupeře. Ural má teď s kloudnou kombinací velké problémy.

19
    Chukhley si nepohlídal obrannou linii soupeře a byl mu odmáván a posléze i odpískán ofsajd.

18
    Amkar se marně dožadovala rohové kopu. Bude z toho pouze odkop od branky domácího Jekatěrinburgu.

17
    V zajímavé pozici se ocitl hostující Peev. Jeho zakončení ale dokázal gólman Pomazan zlikvidovat.

15
    Zatím je ve hře obou celků k vidění řada nepřesností. I proto jsme žádnou větší příležitost neviděli.

14
    Domácímu gólmanovi se obranný odkop příliš nepovedl a balon po něm skončil až v zámezí.

13
    Vzápětí byly k vidění dva rohový kopy na každé straně. Ani jeden z celků však nedokázal výhody využít.

11
    První střelecký pokus si připisují také domácí hráči. Ten ale skončil dost podobně jako počínání soupeře na druhé straně.

10
    Je za námi první desetiminutovka hodně opatrného duelu. Na první vážnější šanci si diváci na stadionu v Jekatěrinburgu musí ještě počkat.

8
    Uralští zatím dobře brání a svého soupeře k vlastní brance příliš nepouští.

7
    Hosté zatím drží míč častěji na kopačkách. Zatím jim to ale není moc platné.

5
    Jako první se osmělili fotbalisté Amkaru. Střela ze střední vzdálenosti ale mezi tři tyče nezamířila.

4
    Ani jeden z týmů se zatím nedostal ke střele na branku. Samotné dění se odehrává převážně ve středu hřiště.

1
    Úvod utkání je v podání obou týmů dost opatrný, ani jeden z nich zatím dopředu příliš nespěchá.

1

FK Ural: Pomazan – Chukhley, Tumasyan, Vještica, Dantsev – Manucharyan, Acevedo, Bochkov, Erokhin – Sarkisov – Lungu.

FK Amkar Perm: Narubin – Sirakov, Belorukov, Semenov, Zanev – Georgiev, Gol – Gadzhiev, Kolomeytsev, Peev – Jakubko.

Rozhodčí: Kostevich – Kobzev, Nazarov.

Oba celky se již jednou potkaly. Bylo to v rámci ruského poháru, kde nakonec dokázal po výsledku 1:0 zvítězit dnes hostující Amkar Perm.

Pohled na tabulku naznačuje, že půjde o hodně vyrovnaný duel. Uralu patří před utkáním dvanácté místo se 4 body, hosté z Permu mají pouze o bod více a patří jim deváté místo tabulky.

Hezké sobotní dopoledne při sledování ruské Premiér ligy. Před námi je utkání 5. kolo mezi domácím FK Ural a hostujícím FK Amkar Perm.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.