Mechelen – Club Bruggy 1:2 (kon.) | Gent – Lierse 2:1 (kon.) | Charleroi – Kortrijk 1:2 (kon.)
Waregem – Mons 2:0 (kon.) | Lokeren – Genk 3:1 (kon.) | Cercle Bruggy – Oostende 2:0 (kon.)
Sporting Charleroi
1:2 (1:2)
KV Kortrijk
Sobota 17.08.2013, 20:00 • Stade du Pays de Charleroi • Belgická Jupiler Pro League

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

4. kolo nejvyšší Belgické soutěže nám přinese duel mezi celky Sporting Charleroi a KV Kortrijk. Dnešní domácí celek se momentálně nachází v tabulce na osmé pozici se ziskem 4 bodů. Jeho soupeř Kortrijk má taktéž shodný počet bodů, avšak díky lepšímu skóre je o pozici výše. V minulé sezóně se ve vzájemných zápasů vždy radoval Charleroi. jenž zvítězil po výsledcích 1:0 a 2:0. KV si určitě bude chtít napravit velmi negativní bilanci na soupeřově hřištích. Neboť naposledy tento tým bodoval za tři body 20.10 2012 na hřišti Gentu! Ovšem Charleloi také dlouho čeká na radost z vítězství před domácím publikem. Naposledy to bylo v dubnu proti Heverlee.

Sporting Charleroi: Mandanda – N'Ganga, Javi Martos, Vervoort, Kaya, Miličević, Marcq, Pollet, François, Thiaré, Daf

KV Kortrijk: Thiaré – Martin, De Mets, Tomašević, Chanot, Pavlović, Oussalah, Matton, Santini, Capon, Raman

Rozhodčí: Virant – Berbiers, Scatorchia.

1

1
    U míče jsou domácí borci, kteří se okamžitě tlačí dopředu.

2
    První útok ale domácím nevyšel a ke kulatému nesmyslu se dostali i hráči Kortrijku.

3
    Rohový kop pro hosty.

4
    Jeden z hostujících hráčů se dostal do zakončení, ale jeho rána nebyla přesná a domácí brankář nemusel zasahovat.

4
    Následuje další rohový kop pro hosty.

5
    Ani z tohoto rohu nic nebylo. U míče jsou domácí, kteří v klidu kombinují na své polovině.

6
    Domácí se provinili útočným faulem a na tahu jsou opět hosté, kteří jsou zatím aktivnější a hlavně nebezpečnější.

7
    Hosté kombinovali na polovině Sportingu, ale tentokrát se k ničemu nedostali.

8
    Domácí zahrozili a nakonec vybojovali rohový kop.

9
    Ale ani domácí hráči se nedokázali prosadit.

11
    Ke střele se dostal jeden z domácích hráčů, ale jeho projektil nebyl přesný.

13
    Domácí jsou nyní aktivnější a stále se tlačí před branku Kortrijku.

14
    Ale hosté výborně brání a domácím se nedaří dostat do nějaké šance.

16
    Na hřišti se nyní nic zajímavého neděje. K vidění je mnoho nepřesných přihrávek a na první branku stále čekáme.

17
    Ke střele se dostal domácí Kaya, ale branku Kortrijku netrefil.

20
    Rychlá akce hostů skončila nepřesnou přihrávkou, kterých je nyní k vidění opravdu velmi mnoho.

21
    Hosté nyní kombinovali na polovině domácích, ale ani tentokrát se k ničemu nedostali.

23
    Po střele jednoho z domácích borců musel zasáhnout brankář Thiaré, ale míč za svá záda nepustil.

25
    První žlutou kartu v tomto utkání uviděl hostující Zarko Tomašević.

27
    U míče jsou hosté, kteří se tlačí dopředu.

28
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    A hosté se přeci jen dokázali prosadit. První branku tohoto zápasu vstřelil MAXIME CHANOT a Kortrijk jde tedy do vedení.

30
    Domácí se snaží hned odpovědět a usadili se na polovině Kortrijku.

31
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    A domácím hráčům se to podařilo. Vyrovnávací branku vstřelil DAVID POLLET a začínáme tedy od začátku.

32
    Tak to je blesková odpověď hostujícího celku. Kortrijk se vydal okamžitě dopředu, k míči se dostal BENITO RAMAN, který poslal svůj celek opět do vedení.

34
    Ke střele se nyní dostal domácí François, ale branku Kortrijku netrefil.

36
    Oba celky se stále tlačí dopředu. K vidění už bylo mnoho střel i tři branky. Lépe je na tom deset minut před poločasem hostující Kortrijk, který vede 2:1.

38
    U míče jsou hosté, kteří kombinují před pokutovým územím domácího celku.

39
    Ale domácí borci se ubránili a vyrážejí dopředu. Uvidíme, co vymyslí.

40
    Jeden z domácích hráčů se dostal ke střele, ale branku Kortrijku netrefil. Domácí se s tím nemazlí a když mohou, tak vystřelí. Zatím se jim ale v koncovce příliš nedaří.

41
    Rohový kop pro domácí.

42
    Domácí se dostali ke dvěma střelám, ale ani jedna se neujala.

44
    U míče jsou domácí hráči, kteří se snaží a tlačí se před branku Kortrijku.

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

45+1

45+1
    Ani z tohoto rohu domácí nic nevytěžili a dopředu ještě pospíchají hosté.

45+2
    Ale ani hosté nic nevymysleli a první poločas je u konce.

První poločas je za námi. Sledujeme pohledné utkání, ve kterém se oba celky tlačí dopředu. Zajímavé to bylo hlavně kolem třicáté minuty, kdy během chvilky padly tři branky. Nejdříve se trefil hostující Chanot, pak vyrovnal domácí Pollet, ale o minutku později se prosadil opět hostující Raman. Kortrijk tedy vede 2:1 a už nyní je jasné, že druhý poločas bude hodně zajímavý. Začne zhruba v 21:05.

46

47
    Hosté začali druhý poločas hodně zostra a hned se tlačí dopředu.

48
    Rohový kop pro Kortrijk.

49
    Ale ani ze třetího rohu hosté nic nevymysleli.

51
    Další rohový kop pro hostující celek, který nyní tlačí.

52
    Ale ani tentokrát z toho nic nebylo. Kortrijk je však stále u míče a tlačí se před branku domácího celku.

54
    Jeden z hostujících hráčů se dostal ke střele, ale nemířil přesně a Mandanda nemusel zasahovat.

56
    Na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů a rozhodčí hru raději přerušil. Bude se ošetřovat.

58
    Už se opět hraje. U míče jsou domácí, kteří se okamžitě ženou před branku svého soupeře.

59
    Ale další kombinační akce skončila pouze nepřesnou střelou.

60
    Domácí střídají. Dohrál Martos a přišel Satli.

62
    Ani tentokrát domácí hráč netrefil branku. Charleroi už měl 16 střeleckých pokusů, ale pouze třikrát trefil branku.

64
    A domácí podruhé střídají. Dohrál i Daf a na trávník vyběhl Gnohéré.

65
    Charleroi se usadili na polovině hostů. Domácí přidali a je to znát.

66
    Vervoort nyní trefil branku Kortrijk, ale Thiaré byl pozorný a střelu zlikvidoval.

67
    Nyní na trávníku zůstal ležet jeden z hráčů Kortrijk a rozhodčí hru přerušil.

69
    A už se opět hraje. Do konce zápasu zbývá něco málo přes dvacet minut a domácí stále prohrávají o jednu branku. Konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.

70
    Žlutou kartu uviděl hostující Pavlović.

71
    Tak to je obrovská komplikace pro hostující celek, protože Pavlović uviděl druhou žlutou kartu a musí ze hřiště.

73
    A domácí se okamžitě tlačí před branku hostů. Uvidíme, zda se Sportingu podaří alespoň vyrovnat.

74
    Ke střele se natlačil Pollet, ale nemířil přesně a stav zápasu se stále nemění.

76
    Poprvé střídají i hosté. Odešel Raman a přišel De Smet.

77
    A vzápětí další změna na straně hostů. Místo Capona přišel Chevalier.

78
    Hosté se už soustředí pouze na obrannou činnost. Domácí celek je jasně lepší, ale zatím se v útočné fázi nedokáže prosadit.

80
    Hosté se i tentokrát ubránili a navíc vyrazili dopředu, jenže tam nic nevymysleli. Dopředu se už opět ženou domácí.

81
    Hned z protiútoku se dostal ke střele François, ale branku hostů netrefil. Domácím se hodně rychle krátí čas.