Orlová – Zlín B 2:0 (kon.) | Opava – Žďár n/S 5:2 (kon.) | Prostějov – Třebíč 3:1 (kon.)
Hulín – Uničov 2:0 (kon.) | Hlučín – Břeclav 0:1 (kon.) | Mikulovice – Olomouc B 0:2 (kon.)
FC Hlučín
0:1 (0:0)
MSK Břeclav
Sobota 17.08.2013, 16:30 • Městský stadion Hlučín • Moravskoslezská fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Pěkné odpoledne ze slunečného Hlučína. Vítám vás u sledování online přenosu z 2. kola Moravskoslezské fotbalové ligy, ve kterém se utká domácí FC Hlučín s hostujícím týmem MSK Břeclav. Oba týmy se snaží hrát útočný fotbal a střílet góly, proto dnes můžeme očekávat fotbal nahoru-dolů. Zápasem vás provede Filip Šabacký.

FC Hlučín je na 9. místě s 1 získaným bodem a skórem 2:2. Hlučín v první kole Moravskoslezské fotbalové ligy remizoval se Žďárem nad Sázavou 2:2, když vůbec nezvládl závěr zápasu. Hlučín byl celý zápas lepší a Žďár přehrával. Hned v 9. minutě se prosadil Mucha. Stejný hráč navyšoval vedení Hlučína na 2:0 v 39. minutě, když využil krásnou individuální akci rychlíka Žižky. Stav po prvním poločase tak byl 2:0 pro hostující Hlučín. Bohužel pro Hlučín byla v 77. minutě po nesmyslném faulu v pokutovém území nařízena penalta, kterou domácí Pohanka využil a snížil stav na 1:2. V 87. minutě druhým gólem v zápase Pohanka hlavou vyrovnal na konečných 2:2.

MSK Břeclav je na 14. místě bez jediného bodu se skórem 0:2. Břeclav v první kole Moravskoslezské fotbalové ligy přivítala na svém hřišti SK Spartak Hulín, se kterým prohrála 2:0. Břeclav inkasovala hned v 10. minutě. Dlouho trvalo, než se z rychlého gólu vzpamatovala, ale na konci poločasu si hráči Břeclavi vytvořili pár šancí, bohužel žádnou branku nedali. V druhém poločase to dlouho vypadalo, že Břeclav vstřelí vyrovnávací gól, tohle ale utnul Spartak, který v 90. minutě navýšil své vedení na 2:0 a Břeclav už byla bez šance.

FC Hlučín: Andrejko – Bogdaň, Žižka, Mucha, Hanus F., Hanus M. (C), Barcal, Ondrušík, Wludyka, Ptáček, Štefek

MSK Břeclav: Prokop – Král, Cupák, Dobšíček, Simandl (C), Krejčí J., De Carvalho, Šenk, Pospiš, Kleiber, Levčík

Rozhodčí: Miko – Batík, Boček.

Hlavní rozhodčí Miko už přivádí se svými asistenty oba týmy na hrací plochu.

1

1
    Ondrušík natáhl ke střele ze střední vzdálenosti a golman Prokop se musel hodně ohánět, aby jeho střelu vyrazil.

4
    Trvrdý faul Františka Hanuse na půlce. Rozhodčí ale žlutou kartu nevytáhl.

6
    Ondrušík se snažil vysunout Martina Hanuse, ale jeho přihrávka byla nepřesná.

8
    Hlučín je hodně aktivní a tlačí se dopředu, ale nedaří se jim zatím ohrozit Prokopovu branku.

10
    František Hanus vysunul Ondrušíka, ten dával balón pod sebe, ale jeho centr byl sražen na roh.

11
    Rohový kop sbírá do svých rukavic Prokop.

12
    De Carvalho centroval zprava před bránu, ale jeho centr nenašel adresáta.

15
    Žižka udeřil u rohového praporku De Carvalha do obličeje a Břeclav bude zahrávat zkrácený roh.

16
    Balón vyboxoval Andrejko.

16
    Ondrušík vyslal balón za obranu na Muchu, který vystřelil a Prokop jeho střelu vyrazil na roh.

17
    Břeclav se bez problému ubránila.

22
    Žižka výborně přeskočil hráče, vysunul Muchu, který centroval před bránu na Martina Hanuse a jeho střela mířila kousek nad bránu.

25
    Teď si vyměnili role Mucha a Žižka. Mucha vyslal Žižku za obranu, který byl zatažen De Carvalhem a Hlučín zahrával přímý kop, ze kterého nic nevytěžili.

27
    Aktivní Mucha vyslal další centr na Martina Hanuse, ale jeho hlavička nebyla přesná.

29
    Mucha byl chycen v ofsajdu. U balón je Břeclav.

30
    Po dlouhé době zahrozila Břeclav. Střelu zprava vyslal Kleiber, ale jeho střela mířila kousek od zadní tyče Andrejkovi brány.

32
    Nepřesný centr Štefka skončil až u pomezní čáry.

35
    Akci Břeclavy zastavil útočný faul Pospiše.

37
    V ofsajdu byl chycen Pospiš.

41
    Wludyka se uvolnil, nacentroval před bránu, ale jeho centr nenašel žádného adresáta.

43
    Žižka napřáhl ke střele asi z třiceti metrů, ale jeho střela se nevešla mezi tři tyče.

Druhý poločas začne přibližně v 17:33.

V prvním poločase jsme moc zajímavých momentů neviděli. Hlučín si vypracoval pár akcí, ale žádnou akci nedokázali proměnit. Břeclav si žádnou gólovou akci nedokázala vytvořit, proto je stav po prvním poločase nerozhodný 0:0.

46

49
    Martin Hanus byl chycen do ofsajdu.

50
    Na druhé straně byl odpískán ofsajd Pospišovi.

51
    Do další hlavičky v zápase se dostal kapitán Hanus, avšak jeho hlavička nemířila mezi tři tyče.

52
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Ptáček, přichází Subič.

54
    je odpískán další ofsajd, ve kterém byl tentokrát Subič.

54
    První žlutou kartu v zápase vidí za fual ze zadu Krejčí.

55
    Další ofsajd, tentokrát byl odpískán Kleiberovi.

58
    S ofsajdama se nám rozthl pytel. V dalším byl De Carvalho.

57
    Akci Hlučína zastavil hvizd rozhodčího, protože Mucha se dopustil útočného faulu.

58
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Ondrušík, přichází Lukáš.

60
    Střídání v týmu MSK Břeclav: ze hřiště odchází Kleiber, přichází Šilinger.

63
    Druhou žlutou kartu v zápase vidí Subič.

64
    Na centr Muchy si nakočil Subič, avšak jeho hlavička mířila vedle brány.

65
    Obrovská šance Břeclavy. Z ničeho nic se ocitl sám před Andrejkem Šilinger, jeho následná střela mířila kousek vedle pravé tyče.

67
    Bogdaň stáhl hráče rukou a vidí žlutou kartu.

68
    Další žlutou kartu vidí Simandl, který zatáhl Bogdaně.

71
    Obrovská šance Lukáše. Z levé strany se dostal až do střelecké pozice a vystřelil nebezpečnou střelu, ale Prokop ji dokázal vyrazit na roh. Z rohu si Hlučín nic nevypracoval.

72
    Z dálky napřáhl Cupák, ale jeho střela se nevešla mezi tři tyče.

73
    Střídání v týmu MSK Břeclav: ze hřiště odchází De Carvalho, přichází Igwe.

75

76
    Centr Muchy byl sražen na roh.

77
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Wludyka, přichází Váňa.

80
    Břeclav právě vstřelila branku!

Břeclav se z ničeho nic dostává do vedení. Simandl nacentroval zprava před bránu kde se ocitl nehlídaný MIROSLAV KRÁL, který hlavičkou posílá Břeclav do vedení.

83
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Štefek, přichází Polášek.

83
    Martin Hanus hledal centrem před bránou své spoluhráče, ale balón ze vzduchu sbírá Prikop.

84
    Martin Hanus dával balón pod sebe na bráchu Františka, který vyslal výbornou střelu na Prokopa, ten ji ale zneškodnil.

85
    Hlučín zahrával rohový kop, z něho se dostal do střely Bogdaň, ale netrefil bránu.

87
    Přímý volný kop pro Břeclav.

88
    Střídání v týmu MSK Břeclav: ze hřiště odchází Pospiš, přichází Žáček.

90
    Žižka zatáhl Šilingera a vidí žlutou kartu.

Skončil nám zápas 2. kola Moravsoslezské fotbalové ligy mezi Hlučínem a hostujím týmem z Břeclavy. Hlučín byl sice po celý zápas lepší než jeho soupeř, ale nedokázal vstřelit ani jednu branku, i když šance měl. Břeclav dokázala to nejdůležitější, to znamené dala gól. Postaral se o něho v 80. minutě Miroslav Král, který zajistil Břeclavi tři body.

To je dnes z Hlučína vše. Já se s vámi loučím a u další onlajn přenosů na shledanou. (18:23:12)