Chomutov – Mountfield HK 2:3 (po pr.) | Pardubice – K. Vary 4:2 (kon.) | Kladno – Litvínov 3:2 (kon.)
Slavia – Sparta 0:6 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
4:2 (3:0, 0:2, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 11.10.2013, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

44:01
    A následně tu bude přesilová hra Pardubic. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů dostává hráčská lavice Energie, trest odpyká Roman Vlach.

41:52
    Přesilovka pro Energii. Za vysokou hůl je vyloučen Zohorna.

37:08
    Sýkora se na levé straně dostal k zakončení, ale to poslal pouze do brankáře Závorky. Následně srazil k zemi dotírajícího obránce a dostane dvě minuty za hrubost.

36:51
    Festival vyloučení v ČEZ Areně pokračuje. Na domácí straně dostává dvě minuty za hrubost Robert Kousal, na té hostující pak Michal Vachovec dvě minuty za sekání a další dvě za hrubost.

35:53
    A na straně druhé tu jsou dvě minuty pro Marka Hovorku za hrubost.

35:53
    Bohužel pro domácí tu je další trest Pardubice. Za krosček v obranné třetině je vyloučen Tomáš Zohorna.

34:48
    V témže čase vyloučen Václav Kočí za hákování, a tak bude mít Energie jedinečnou příležitost dvouminutové přesilovky 5/3.

34:08
    Jen co se domácí výběr vrátil ke hře v pěti, tak půjde znovu do čtyř. Jiří Vašíček dostává za sekání dvě a za hru vysokou holí dvě plus dvě minuty v souhrnu tak rovných šest minut! Velká šance pro hosty ke snížení.

31:27
    Karlovým Varům jistě pomůže i fakt, že si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za faul kolenem totiž dostává Zdeněk Čáp.

26:26
    Přesilovka Energie končí. Petra Sýkoru totiž držel Michal Vachovec, a tak dostává dvě minuty.

25:51
    Nyní uvidíme přesilovku hostujícího celku. Jakub Řezníček dostává dvě minuty za podražení ve středním pásmu.

15:27
    Jiří Doležal ve vlastním pásmu hodně zbytečně fauluje a vidí dvě minuty za sekání. Domácí hráči tak budou mít výhodu přesilovky 5/3 rovné dvě minuty.

15:01
    V útočné třetině obdržel tvrdý zákrok holí Marek Ďaloga, a tak se bude vylučovat. Dvě plus dvě minuty za nedovolenou hru vysokou holí obdrží zadák Energie Michal Gulaši.

04:52
    Přesilovka pro Pardubice. Petr Koblasa ve vyložené šanci fauloval jednoho z domácích, a tak dostává dvě minuty. Provinil se podražením.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 7. Tybor (Radil, Gregorc), 9. Kousal, 17. Nosek (Benák, Zohorna), 56. Cetkovský (Zohorna, Ďaloga) – 28. Balán (Vlach), 35. Hovorka (Zaťovič)

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Salfický) – Píša, Kočí, Benák, Ďaloga, Gregorc, Vašíček, Čáp – Sýkora, Kousal, Somík – Cetkovský, Nosek, Zohorna – Radil, Tybor, Starý – Poulíček, Zeman, Řezníček – Veselý.

Trenéři: Zdeněk Venera a Miloš Říha ml.

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Kubka, Bičánek, Šmach, Drtina, Parýzek, Gulaši, Schusser – Hovorka, Hruška, Zaťovič – Koblasa, Vlach, Doležal – Zucker, Vachovec, Dlouhý – V. Tomeček, Balán, Kytnár.

Trenéři: Karel Mlejnek, Jaromír Kverka a Pavel Kněžický

Rozhodčí: Homola, Hradil – Gebauer, Lederer