Boston – Columbus 3:1 (kon.) | Montreal – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 1:5 (kon.)
New Jersey – Buffalo 1:0 (po pr.) | NY Islanders – Washington 2:3 (po pr.) | Nashville – Philadelphia 2:3 (0:1 po s.n.)
Arizona – Chicago 2:5 (kon.) | Colorado – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.) | Los Angeles – Calgary 1:2 (kon.)
San Jose – Anaheim 4:3 (1:0 po s.n.) | Carolina – Vancouver 2:3 (kon.) | Ottawa – Detroit 2:4 (kon.)
Arizona Coyotes
2:5 (0:3, 2:0, 0:2)
Chicago Blackhawks
Neděle 01.12.2013, 02:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

59:59
    V poslední vteřině zápasu se ještě bude vylučovat, na trestnou lavici za hru vysokou holí putuje Andrew Shaw.

41:43
    Za hrubost je nakonec vyloučen mladý domácí obránce Connor Murphy.

38:09
    Martin Hanzal z následné frustrace sekl po Seabrookovi a je vyloučen, síly na ledě se tak vyrovnají.

36:50
    Uvidíme více jak minutovou přesilovku 5 proti 3! Johnny Oduya je vyloučen za hákování, domácí mají velikou příležitost srovnat!

34:28
    V krátké chvíli uvidíme další přesilovku domácích, za sekání je vyloučen Niklas Hjalmarsson, trest je navíc dvojnásobný, švédský hokejista je tak vyloučen na 4 minuty!

31:28
    Kojoti si zahrají první přesilovou hru v dnešním zápase! Johnny Oduya dostává menší trest za krosček.

15:50
    Bude se opět vylučovat na straně Coyotes, za podražení je vyloučen Jeff Halpern.

01:14
    Na trestnou lavici míří také Derek Morris, 2 minuty za držení a hosté mají více jak minutu a půl dvojnásobnou přesilovku!

00:49
    Oba týmy se ve svých prvních útocích neprosadili, Phoenix poté hrál v šesti, hodně brzká přesilová hra pro Chicago.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 26. Klinkhammer (Stone, Ekman-Larsson), 36. Hanzal (Vrbata, Ribeiro) – 3. Kane (Hossa, Keith), 10. Shaw (Seabrook, Keith), 12. Hjalmarsson (Kane, Handzuš), 51. Bollig (Kruger, Smith), 60. Hossa (Toews, Seabrook)

Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Ekman-Larsson, Stone, Morris, Yandle, Schlemko, Murphy – Moss, Ribeiro, Doan – Vrbata, Hanzal, Kennedy – Boedker, Vermette, Klinkhammer – Bissonnette, Halpern, Chipchura
    Chicago Blackhawks: Raanta (Crawford) – Seabrook, Keith, Oduya, Hjalmarsson, Rozsíval, Leddy – Hossa, Toews, Sharp – Kane, Handzuš, Saad – Shaw, Pirri, Versteeg – Smith, Kruger, Bollig

Rozhodčí: Hasenfratz, Leggo – Gibbs, Cameron

Diváci: 17321