Boston – Columbus 3:1 (kon.) | Montreal – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 1:5 (kon.)
New Jersey – Buffalo 1:0 (po pr.) | NY Islanders – Washington 2:3 (po pr.) | Nashville – Philadelphia 2:3 (0:1 po s.n.)
Arizona – Chicago 2:5 (kon.) | Colorado – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.) | Los Angeles – Calgary 1:2 (kon.)
San Jose – Anaheim 4:3 (1:0 po s.n.) | Carolina – Vancouver 2:3 (kon.) | Ottawa – Detroit 2:4 (kon.)
Los Angeles Kings
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Calgary Flames
Neděle 01.12.2013, 04:10 • Staples Center, Los Angeles • NHL

56:25
    Vylučuje se, na trestné lavici sedí hostující D. Jones a domácí Clifford, bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

43:10
    Carcillo dostává dvě minuty a Flames si zahrají přesilovou hru.

39:28
    Ale sotva hosté přečkali pětiminutové oslabení, Shane O´Brien fauluje za vlastní brankou a Flames se tak budou znovu bránit v oslabení.

34:26
    Vylučuje se, na trestnou lavici půjde za faul na Kinga hostující Šmíd, to byl úder na hlavu! Ano a je to trest 5 minut + do konce utkání!

28:13
    Stajan a Dustin Brown zůstali do sebe zaklíněni, ani to snad nebyla bitka, přesto oba odchází na trestnou lavici na dvě minuty. Ale hosté nakonec budou hrát přesilovou hru, protože Brown dostává trest 2+2 minuty!

24:18
    Opět se vylučuje, na trestnou lavici usedá Backlund, přesilová hra pro Kings.

22:18
    A pozor, je tu další vyloučení, Hudler faulován Brownem, hosté si zahrají přesilovou hru pět na tři!

21:37
    Stoll fauluje za brankou Flames, zbytečný faul a Flames si zahrají druhou přesilovou hru.

11:54
    Vylučuje se, na trestnou lavici odchází domácí Sláva Vojnov, přesilová hra pro Flames.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 56. Williams (Muzzin, Kopitar) – 36. B. Jones (Byron, Brodie), 60. Cammalleri (Backlund, Stempniak)

Los Angeles Kings: Scrivens (Jones) – Muzzin, Doughty, Regehr, Vojnov, Martinez, Mitchell – Carcilo, Kopitar, Williams – King, M. Richards, Carter – Nolan, Stoll, Brown – Clifford, Vey, Toffoli
    Calgary Flames: Ramö (Berra) – Russell, Brodie, D. Smith, O´Brien, Šmíd, Butler – Cammalleri, Stajan, Stempniak – D. Jones, Backlund, Hudler – Bouma, Colborne, B. Jones – McGrattan, Reinhart, Byron

Rozhodčí: Meier, Walsh – Sharrers, Heyer

Diváci: 18 118