Spišská N. Ves – Michalovce 7:3 (kon.) | Prešov – Prievidza 8:4 (kon.) | Topoľčany – Bardejov 5:6 (kon.)
Pov. Bystrica – Senica 3:2 (kon.) | Detva – Trnava 2:3 (kon.)
HC Topoľčany
5:6 (3:3, 1:0, 1:3)
HK Bardejov
sk Středa 22.01.2014, 17:30 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga (SR)

59:22
    Vo veľkej šanci dokázal Valentínovi zabrániť Roman Guričan iba faulom a tak si odpyká 2 minúty za podrazenie.

48:04
    Martin Hajnik si odpyká 2 minúty za podrazenie.

39:01
    Žochári si v závere tretiny zahrajú presilovku keďže na trestnú lavicu mieri Tomáš Hričina na 2 minúty za sekanie.

30:50
    Matúš Chovan 2 minúty za bránenie v hre.

27:34
    Prvú presilovku si majú možnosť zahrať aj hostia. 2 minúty za sekanie si odpyká Andrej Drahovský.

14:14
    Máme tu prvé vylúčenie zápasu na 2 minúty za vrazenie na mantinel si odsedí Matúš Chovan.

Danny

Branky a nahrávky: 2. Hudec (Mihálik), 9. Raček (Tvrdík), 17. Kolník (Dobrý, Hudec), 31. Drahovský (Káčer, Tvrdík), 49. Kolník (Košecký, Raček) – 3. Baláž (Gmitter, Mihalík), 6. Mihalík, 7. Hričina (Vaško), 47. Mihalík (Takáč, Gmitter), 58. Baláž (Mihalík), 60. Baláž (Takáč, Gmitter)

HC Topoľčany: Hippík – Guričan, Kutňanský, Kolník, Sluka, Bystričan, Chromý – Tvrdík, Drahovský, Káčer – Raček, Dobrý, Košecký – Barčák, Mihálik, Hudec – Chlapovič
    HK Bardejov: Andreanin – Krčula, Takáč, Hopkovič, Kramár, Valentín, Polaček, Slimák, Chovan – Gmitter, Mihalík, Baláž – Vaško, Belušár, Hričina – Hajnik, Dancsák, Šimčák – Matis, Chovan, Česelka

Rozhodčí: Štefik – Farkaš, Frimmel