Buffalo – Florida 3:4 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:5 (kon.) | Washington – Ottawa 0:2 (kon.)
Columbus – Los Angeles 5:3 (kon.) | New Jersey – St. Louis 7:1 (kon.) | Dallas – Minnesota 4:0 (kon.)
Colorado – Toronto 2:5 (kon.) | Edmonton – Vancouver 1:2 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 2:3 (kon.)
Edmonton Oilers
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Vancouver Canucks
Středa 22.01.2014, 03:35 • Rexall Place, Edmonton • NHL

58:55
    Scrivens je na střídačce! Edmonton hraje v šesti hráčích.

55:00
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Edmonton snižuje na rozdíl jediné branky. Po velkém závaru v brankovišti Luonga se kotouč dostal na hůl JORDANA EBERLEHO, který dokázal poslat kotouč k pravé tyči. Asistence: Taylor Hall, Sam Gagner.

52:42
    Za vysokou hůl je vyloučen na 2 minuty Eberle. Kosatky budou hrát přesilovou hru.

48:34
    Vancouver bude hrát přesilovou hru. Za podražení je vyloučen na 2 minuty Hall.

41:45
    Eberle z levého kruhu trefil levou tyč!

35:46
    Edmonton byl velmi blízko vstřelené brance. Na pravý kruh obdržel dobrou přihrávku Perron, který si kotouč zpracoval a následně ho poslal do břevna.

34:13
    Na trestnou lavici odchází za vysokou hůl Bieksa. Přesilová hra pro Edmonton.

31:47
    Tentokrát se bude vylučovat na straně Edmontonu. Za krosček odchází na trestnou lavici na 2 minuty Nick Schultz.

28:50
    Higgins je následně vyloučen za faul loktem. Přesilová hra pro Edmonton.

27:59
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Vancouver po ubráněném oslabení navyšuje své vedení. Kesler našel zpoza branky mezi kruhy ZACKA KASSIANA, který svižnou střelou k levé tyči nedal Scrivensovi šanci. Asistence: Ryan Kesler, Daniel Sedin.

25:35
    Za vysokou hůl je vyloučen na 2 minuty Hansen a Edmonton bude hrát přesilovou hru.

20:32
    Vancouver bude hrát přesilovou hru. Za nedovolené bránění je vyloučen na 2 minuty Smyth.

17:08
    Edmonton bude hrát přesilovou hru. Za držení je vyloučen na 2 minuty Dalpe.

13:57
    Byli jsme svědky první bitky v utkání, když se do sebe pustili Jones s Bieksou. Oba dva dostávají trest na 5 minut.

5:14
    Vancouver se dostává do vedení. Z pravého kruhu vystřelil Weise, jenž donutil Luonga k zákroku, po kterém se kotouč dostal na hůl KELLANA LAINA, který střelou po ledě vstřelil svůj první gól v NHL. Asistence: Dale Weise, Tom Sestito.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 55. Eberle (Hall, Gagner) – 6. Lain (Weise, Sestito), 28. Kassian (Kesler, D. Sedin)

Edmonton Oilers: Scrivens (Bryzgalov) – J. Schultz, Ference, Bělov, N. Schultz, Marinčin, Petry – Eberle, Nugent-Hopkins, Hall – Jones, Gagner, Perron – Hendricks, Arcobello, Smyth – Gazdic, Gordon, Joensuu
    Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Hamhuis, Tanev, Bieksa, Edler, Weber, Garrison – Burrows, Kesler, D. Sedin – Hansen, Dalpe, Higgins – Kassian, Richardson, Booth – Weise, Lain, Sestito

Rozhodčí: Kowal, Meier – Lazarowich, McElman

Diváci: 16 839