Třinec – Chomutov 4:3 (2:1 po s.n.) | Plzeň – K. Vary 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:4 (kon.)
Litvínov – Zlín 3:2 (po pr.) | Mountfield HK – Vítkovice 5:2 (kon.) | Olomouc – Sparta 5:1 (kon.)
Kometa Brno – Liberec 1:2 (3:4 po s.n.)
BK Mladá Boleslav
2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 11.12.2015, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 27. kolo

54:39
    Brandon Maxwell se sám ujal rozehrávky a poslal puk do hlediště – jasné dvě minuty za zdržování hry pro pardubického brankáře! Trest bude odpykávat Patrik Poulíček.

41:52
    Další přesilovka pro domácí, na dvě minuty za podražení je vyloučen Karel Nedbal. Dokáží se Bruslaři prosadit a zdramatizovat utkání?

39:09
    Ke konci třetiny si svěřenci Františka Výborného opět zahrají přesilovou hru – za katr na dvě minuty za faul loktem míří Jakub Svoboda.

35:58
    Jak Stříteský, tak Šeda dostávají 2+2 mnuty za hrubost! Tresty za ně odpykají Ivan Ďurač a Ondřej Panna.

35:58
    Na druhé straně do Ritticha zcela zbytečně po odpískání píchl Šeda, do role mstitele se okamžitě pasoval Matěj Stříteský! Pěstní souboj mezi těmito dvěma borci byl rozhodně zajímavý, výsledkem nakonec bylo těsné vítězství pardubického zadáka!

31:14
    Šance pro Boleslav – na dvě minuty za sekání je totiž vyloučen Tomáš Rolinek! Vstřelí domácí druhou branku v krátkém časovém sledu?

19:34
    První přesilová hra pro Bruslaře! Vyjíždějícího Ritticha jasně podrazil Tomáš Marcinko, který si odsedí dvě trestné minuty za nedovolené bránění brankáři.

01:31
    První vyloučení tohoto utkání, přesilovku si zahrají Pardubice! Na dvě minuty za podražení je vyloučen obránce Jiří Kučný.

Vojtěch Tůma

Branky a nahrávky: 31. Stříteský (Látal, Pacovský), 53. Pabiška (Jarůšek, Klepiš) – 3. Nahodil (Marcinko), 17. Sýkora (Marcinko, Redenbach), 24. Nahodil (Čáslava), 50. Redenbach (Marcinko)

BK Mladá Boleslav: Rittich (Růžička) – Stříteský, Voráček, Trončinský, Holub, Ovčačík, Kučný – Jarůšek, Výborný, Pabiška – Látal, Urban, Pacovský – Hyka, Klepiš, Lenc – Musil, Hruška, Klimenta -Ďurač
    HC Dynamo Pardubice: Maxwell (Kristan) – Gregorc, Štajnoch, Čáslava, Nedbal, Havlík, Šeda, Zdráhal, Sčotka – Rolinek, Tomášek, Svoboda – Marcinko, Redenbach, Sýkora – Voženílek, Nahodil, Poulíček – Panna, Kaut, Moučka

Rozhodčí: Hradil, Hrubý – Brejcha, Suchánek