Olomouc – Kladno 4:2 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 2:3 (0:1 po s.n.) | Jihlava – HC Plzeň 2:0 (kon.)
Vítkovice – Chomutov 0:4 (kon.) | Zlín – Slavia 4:1 (kon.) | Třinec – HC Litvínov 6:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
HC Plzeň 1929
Pátek 11.12.2015, 15:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 27. kolo

59:01
    Dukla právě vstřelila branku!
    Balaštík ve středním pásmu po obrovské bojovnosti vybojoval s DANIELEM DVOŘÁKEM puk, který jej vleže posílá v obtížné pozici do opuštěné klece. Asistence: Vojtěch Balaštík.

58:37
    Se střelou Petráše z pravého kruhu si Škarek věděl rady, následně míří Ondřej Kuchař na střídačku!

56:26
    Přesně 56 minut a 26 vteřin jsme čekali na gól. A jak je to najednou jednoduché. Půža zachytil na modré kotouč, připravil si palebnou pozici a proti teči DANIELA DVOŘÁKA před branou byl Kuchař bezmocný, puk mu projel mezi betony. Asistence: Václav Půža.

50:43
    Vidíme hokej nahoru dolu. Nejprve po přejetí modré vystřelil Kolouch, ale pálil nad branku. Do situace čtyři na dva se hned vzápětí dostali hosté. Vracovský si vybruslil po levé straně až k brance, zkusil to bekhendem, ovšem gólman Dukly byl znovu připraven.

48:39
    Až nyní, pokus Kaňáka od modré jen tak lehce prosvištěl vedle pravé tyče jihlavské svatyně.

45:11
    Nyní předvedl útočník Dukly mnohem pohlednější akci, když se po přechodu přes modrou uvolnil kličkou do středu a sjel si sám před gólmana, který jeho zakončení vytáhl pravým betonem.

41:14
    Tomáš Vracovský zblízka těsně míjí pravou tyčku branky Škarka, to byla skutečně velká šance hostí.

38:55
    Před branku Škarka si po pravé straně sjížděl Tomáš Vracovský. Domácí gólman pokryl jak jeho střelu, tak vleže i bleskovou dorážku další zakončení v podání Stráského již nedovolil.

15:45
    Vyloučení také na jihlavské straně. Obránce Dukly Martin Kadlec jde ven na dvě minuty za držení.

Na vyloučení: 1-1.

03:18
    Již po třech a čtvrt minutách je vyloučen hostující Tomáš Vracovský za hákování. První přesilovka a šance pro Jihlavu.

Na vyloučení: 0-1.