HC Plzeň – Vítkovice 3:5 (kon.) | K. Vary – Třinec 3:6 (kon.) | Chomutov – Mountfield HK 0:2 (kon.)
Slavia – Mladá Boleslav 5:3 (kon.) | Jihlava – Olomouc 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
HC Olomouc
Pátek 15.01.2016, 18:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 33. kolo

56:54
    Pavel Kousal je potrestán za hru vysokou holí, čímž se naskýtá pro Olomouc poslední šance, jak zdramatizovat zápas.

Na vyloučení: 4-4.

52:27
    Za brankou Urbische se strhla menší mela, kdy byla málem posunutá branka. Do sebe se pustili Jiří Kališ (OLO) a Lukáš Anděl (JIH), dostávají tak dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 3-4.

44:06
    Olomouc se mohla dostávat do situace dva na jednoho. A také že se dostávala. Jeklič mohl převzít Markovu přihrávku, když jej zahákoval Pavel Kousal (JIH). Celá akce Mory byla konce, nicméně hostí mají možnost přesilové hry.

Na vyloučení: 2-3.

35:02
    Další šance pro Duklu, která dnes již dvě své přesilové hry využila. Lukáš Spurný (OLO) míří na ven kvůli podražení, a to na dvě minuty.

26:39
    Možnost pro Kohouty. Martin Kadlec (JIH) před brankou zahákoval soupeře a musí na trestnou lavici.

Na vyloučení: 1-2.
    Dosavadní využití: 2-0.

15:52
    Druhá přesilová hra Jihlavy. Na dvě minuty usedá za katr právě Miroslav Kuba (OLO) – hákování.

Na vyloučení: 0-2.

01:28
    Z následného protiútoku Dukly vzešla přesilovka domácích. Jiří Horák (OLO) dostává dvě minuty za hákování u své branky.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 4. Kousal (Najman, Půža), 17. Jícha (Anděl), 27. Najman (Kousal) – 50. Ministr (Kolovrátník, Podlaha)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Brož) – Váňa, Pospíchal, Vlček, Půža, Kadlec, Hohl – Dufek, Jícha, Anděl – Kousal, Najman, Kolouch – Bambula, Dvořák, Vala – Balaštík. Trenér: Patrik Augusta
    HC Olomouc: Urbisch (Pospíšil) – Beutl, Galvas, Konečný, Klvaňa, Spurný, Kališ, Kolovratník – Kuba, Macuh, Marek – Jeklič, Horák, Kropáč – Heža, Podlaha, Ministr – Malý. Trenér: Petr Fiala

Rozhodčí: Doležal – Kotlík, Zídek