Ried – Rheindorf Altach 2:1 (kon.) | Admira – Sturm Graz 0:3 (kon.) | Wolfsberger – St. Pölten 1:1 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
1:1 (1:1)
SKN St. Pölten
Sobota 17.09.2016, 18:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga • 8. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Rakouská nejvyšší soutěž má na programu osmé kolo a my budeme sledovat duel mezi Wolfsbergerem a Pöltenem. Favoritem je domácí celek.

Wolfsberger AC si zatím nevede úplně špatně. Domácí celek má na svém kontě osm bodů a nachází se na šesté pozici. Naposledy hrál Wolfsberger s Austrií, které podlehl 1:4. Dnes tedy domácí chtějí vše napravit a vybojovat další vítězství.

SKN St. Pölten se zatím v nové sezoně hodně trápí. Na svém kontě má zatím pouze čtyři body, když doma porazil pouze Admiru a poté remizoval s Mattersburgem. Dnes by hosté potřebovali bodovat, ale lehké to nebude.

Poslední vzájemné zápasy

Wolfsberger – St. Pölten 2:0
    St. Pölten – Wolfsberger 3:2
    Wolfsberger – St. Pölten 1:1
    St. Pölten – Wolfsberger 0:2
    St. Pölten – Wolfsberger 6:2

Wolfsberger AC: Kofler – Standfest, Sollbauer, Rnić, Klem – Zündel, Hüttenbrenner, Offenbacher, Jacobo – Sanogo, Prosenik
    Náhradníci: Dobik, Palla, Topcagić, Hellquist, Tschernegg, Drescher, Nutz

SKN St. Pölten: Riegler – Stec, Huber, Heerings, Pârvulescu – Hartl, Martic, Perchtold, Schütz – Daniel Segovia, Luckassen
    Náhradníci: Petrovic, Ambichl, Thürauer, Grasegger, Dober, Lumu, Vollnhofer

Rozhodčí: Muckenhammer – Kühr, Stangl.

1

2
    Hosté začal velmi aktivně a hned se tlačí před domácí branku.

4
    Ke střele se nakonec dostal Schütz, ale jeho rána přesná nebyla a rozehrávat tak bude Kofler.

5
    Rohový kop pro hosty.

6
    Domácí se ubránili, ale hosté jsou stále u míče a kombinují. St. Pölten vstoupil do zápasu ve velkém stylu a domácí vůbec neví, co mají hrát.

8
    A další střelecký pokus. Tentokrát to vyzkoušel hostující Segovia, ale s jeho dělovkou si Kofler dokázal poradit.

10

11
    Po zajímavém centru se do zakončení dralo několik hráčů, ale nakonec vše vyřešil pozorný Kofler, který má zatím dost práce.

13
    Je tu další roh, tentokrát ale pro domácí.

14
    Ani domácí fotbalisté nic nevymysleli a stav se tedy nemění. Rozhodně se ale nenudíme, protože k vidění už bylo několik střel.

16
    Hra se vyrovnala a nyní se hraje převážně uprostřed hrací plochy. Nutno dodat, že tempo malinko opadlo.

18
    Domácí to vyzkoušeli dlouhým nákopem, ale ten nebyl přesný a míč skončil v zámezí. Na tahu je St. Pölten.

20
    Domácí se vzpamatovali a nyní jsou o trochu aktivnějším celkem, ale směrem dopředu se jim zatím vůbec nedaří.

22
    Nyní domácí dobře kombinovali, ale vše skončilo hodně nepřesným centrem a míč doputoval do zámezí.

24
    K vidění je nyní pouze mnoho nepřesností a míč létá ze strany na stranu. Na první branku stále čekáme.

26
    U míče jsou hosté, kteří se usadili na polovině domácího celku.

27
    St. Pölten právě vstřelil branku!
    A je tu první branka! Po dlouhém nákopu se míč odrazil na hranici velkého vápna, kde se k němu dostal MARCO PERCHTOLD, který s pomocí tyče překonal bezmocného Koflera.
    27. Marco PERCHTOLD - 0:1

29
    Domácí se hned vydali dopředu, ale jejich kombinace vedla pouze k další nepřesné přihrávce.

31
    Po úvodních třiceti minutách vedou hosté 1:0 a musím říci, že zcela zaslouženě, a to i přesně, že favoritem tohoto zápasu byl Wolfsberger.

33
    Wolfsberger právě vstřelili branku!
    A je vyrovnáno! Na hranici velkého vápna si míč vybojoval ZAKARIA SANOGO, který poté prostřelil brankáře a začínáme tedy od začátku – 1:1.
    33. Zakaria SANOGO - 1:1

35
    Žlutou kartu dostává Heerings (SKN St. Pölten).

38
    Domácí jsou po vstřelené brance na koni a nyní jsou lepším celkem, ale další branku se jim zatím vstřelit nepodařilo.

40
    Pohledná akce domácích skončila ofsajdem a na tahu jsou tedy po delší době opět hosté.

42
    Hra se trochu zklidnila a nic zajímavého se na trávníku nyní neděje.

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

45+1
    Žlutou kartu dostává Martic (SKN St. Pölten).

45+2
    Žlutou kartu dostává Offenbacher (Wolfsberger AC).

45+2

První poločas je za námi. Lépe do něj vstoupili hosté, kteří se překvapivě dostali do vedení 1:0. Domácí ale pak zabrali a Sanogo srovnal na 1:1. Druhý poločas tak bude ještě hodně zajímavý.

Druhý poločas začne přibližně v 19:32.

Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.

46

48
    Oba celky vstoupily do druhého poločasu aktivně a hned se tlačí dopředu. Z prvních akcí ale nic nebylo.

50
    Na dobrý centrovaný míč si naskakoval Sanogo, ale nakonec mu pár centimetrů chybělo a do zakončení se tedy nedostal.

52
    Domácí jsou nyní o něco aktivnější, ale hosté dobře brání a na šanci stále čekáme.

55
    Žlutou kartu dostává Perchtold (SKN St. Pölten).

57
    Žlutou kartu dostává Luckassen (SKN St. Pölten).

58
    Rohový kop pro domácí.

59
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a stav zápasu se tedy nemění. Domácí ale přidali a nyní jsou jasně lepší.

61
    Je před námi posledních třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to stále 1:1, tak je jasné, že to bude hodně zajímavé a máme se ještě na co těšit.

61
    Žlutou kartu dostává Pârvulescu (SKN St. Pölten).

62
    Domácí zahrávali standardní situaci přesně z hranice velkého vápna, ale byla z toho pouze střela do zdi a následuje tedy rohový kop.

63
    A z rohu nic nebylo a stav se nemění. U míče jsou však stále domácí, kteří kombinují.

65
    Domácí jsou lepší, stále se tlačí dopředu, ale do šance se zatím hráči Wolfsbergeru nedostali.

67
    Nyní se ke střele dostal Jacobo, ale jeho rána neměla gólové parametry a stav se tedy nemění.

69
    A neujala se ani rána Sanoga, který je dnes velmi aktivní, ale v zakončení mu schází trochu štěstí.

71
    Je před námi posledních dvacet minutek a vzhledem k tomu, že je to stále 1:1, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

74
    Střídání v týmu Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Zündel, přichází Hellquist.

76
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Hartl, přichází Lumu.

78
    Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu, ale ve finální fázi se jim nedaří podle představ.

80
    Posledních deset minut mají oba celky na to, aby duel rozhodly, jinak si body rozdělí.

83
    Domácí to vyzkoušeli dlouhým nákopem, ale ten nebyl přesný a od své branky bude rozehrávat Riegler.

85
    Domácí zahrávali další rohový kop, ale ani z něho se nic neurodilo.

87
    Hosté se už pouze brání a směrem dopředu rezignovali. Konec utkání se blíží a vypadá to, že týmy si body rozdělí.

88
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Martic, přichází Petrovic.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

90
    Žlutou kartu dostává Huber (SKN St. Pölten).

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90+1
    Střídání v týmu Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Prosenik, přichází Topcagić.

90+2
    Žlutou kartu dostává Stec (SKN St. Pölten).

90+3
    Domácí se ještě tlačí dopředu, ale vypadá to, že hosté to zvládnou a doslova vybojují cenný bod.

90+4

Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel, který nakonec skončil nerozhodně 1:1. Do vedení se dostali hosté, ale domácí pak zabrali a Sanogo vyrovnal. Ve druhém dějství byli domácí o něco aktivnější, ale prosadit se už nedokázali.

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 11:24.

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:54:37)