Salzburg – Jihlava 3:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Liberec 4:7 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 7:2 (kon.)
Přerov – Třinec 2:5 (kon.) | Č. Budějovice – Olomouc 0:1 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 1:2 (kon.)
Havířov – Vsetín 1:0 (kon.) | Kladno – Plzeň 0:3 (kon.) | Sparta – Pardubice 2:5 (kon.)
Žďár n/S – Kometa Brno 5:3 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:3 (0:1 po s.n.) | Slavia – K. Vary 4:1 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
5:3 (1:0, 3:2, 1:1 - N 0:0 - 0:1)
HC Kometa Brno
Sobota 17.11.2018, 16:00 • Zimní stadion, Telč • DHL Extraliga juniorů • Skupina C

Ode mě je to pro dnešek vše, loučím se s vámi z Telče a u nějakého další onlajnu zase někdy na shledanou. (18:39:30)

64:40
    Parádní zákrok lapačkou vytáhl Marek Micka proti střele Černohorského!

64:20
    Faulu v útočném pásmu se dopustil Marek Minárik, za podrážení si odsedí dvě minuty.

62:54
    meluzínova střela zamířila těsně mimo Radostvy klece.

62:16
    Na druhé straně se do šance dostal Kučeřík, obtěžován domácím obráncem ale nedokázal zakončit.

61:47
    Klodnerův pokus od modré chytá Micka a rychle rozehrává.

60:29
    Bačo prověřil Mickovu pozornost.

60:01

Žďár za ohromné radosti domácího publika v dnešním zápase vítězí. Ve třetí části snížil Marek Minárik, Plameny si však vítězství pojistily v závěrečných minutách gólem do prázdné brány.

58:34
    Žďár právě vstřelil branku!
    Risk se Brněnským nevyplatil. Nikolič u mantinelu vybojoval kotouč a DOMINICK VAŠÍČEK pak trefil volnou bránu. Asistence: Jakub Nikolič.

58:30
    Kometa to zkouší bez gólmana!

57:49
    Na druhé straně střílel bačo, Micka připraven.

57:12
    Kunc nahrával Kowalczykovi, který měl před sebou téměř odkrytou bránu, střela mu ovšem nesedla a Radosta se stihl přesunout.

56:54
    Kučeříkovo nahození od modré chytá Radosta a přerušuje hru.

56:34
    Oddechový čas pro domácí.

56:34
    Malého pokus od modré si Radosta srazil pod nohy, ale dříve, než některý z brněnských hráčů stihl dorážet, přikryl puk.

56:03
    Mlčákovu střelu vyráží Radosta vyrážečkou.

55:17
    Krejčího střelu ještě dorážel Meluzín, Radosta ale kotouč za svá záda nepustil.

54:23
    Pěknou kombinaci v útočném pásmu zakončoval Jakub Malý, ale nedokázal trefit branku.

53:57
    Další početní výhoda pro Brno, za podrážení míří na trestnou Daniel Poizl.

51:40

51:10
    Kometa drží soupeře v útočném pásmu, Radostu se jim ale nedaří překonat.

49:40
    Brňané mají možnost srovnat v podobě přesilové hry, dvě minuty za nedovolneé bránění si odpyká Maxmilián Filip.

40:35
    Kometa právě vstřelila branku!
    Hosté dokázali vstřelit kontakntní gól. Puk se dostal zpoza brány do brankoviště, odkud ho mezi tři tyče poslal MAREK MINÁRIK. Bez asistence.

40:01

Ve druhé třetině se domácím nejprve podařilo navýšit svůj náskok. Poté Kometa dokázala dvěma rychlými góly srovnat, ale následně se hosté opět dostali do vedení.

40:00

39:52
    Tato přesilovka pro domácí, kdy se Štěpán Kučera provinil nedovoleným bráněním, se pravděpodobně přesune do třetí části.

39:14
    Následuje přesilovka pro domácí, na trestnou lavici míří za nedovolené bránění Jan Tlačil.

39:14
    Rozhodčí i přes faul domácího útočníka nakonec gól uznávají, JAN TLAČIL dokázal protlačit kotouč za Marka Micku. Bez asistence.

39:14
    Během akce domácích sice skončil puk za brabnkvou čarou, zárovšeň se ale brněnský gólman ocitá na ledě bez helmy. Sudí rozpažuje a nejspíše bude vylučovat.

38:18
    Další vyloučení na straně hostí, za faul kolenem si dvě minuty odsedí Daniel Kowalczyk.

37:16
    Holemý střílel od modré, pak se ještě o dorážku pokoušeli hned dva z jeho spoluhráčů, Radosta ale puk za svá záda nepustil.

33:51
    Ve vlastním oslabení si domácí berou zpět své vedení. Do samostatného úniku ujel JAN TLAČIL a chytrou kličkou překonal brněnského gólmana. Asistence: Jakub Filip, Jan Klodner.

33:19
    Michal Kunc to zkoušel z předbrankového prostoru, Radosta byl připraven.

32:57
    Brněnské čeká dvojnásobná početn výhoda, za vysokou hůl je vyloučen Matěj Mikulík.

31:41
    Kometa bude mít možnost dostat se poprvé v zápase do vedení, na dvě minuty za podrážení míří na trestnou Jan Tlačil.

31:29
    24 vteřin a je srovnáno! hosté se můžou radovat po obrovské chybě domácího gólmana. Kotouč se po střele JANA MLČÁKA odrazil od zadního mantinelu do předbrankového prostoru, odkud si ho bruslí do vlastní brány srazil Jan Radosta. Asistence: Daniel Kowalczyk.

31:05
    Kometa snižuje! VOJTĚCH KADLIC celou akci začínal i zakončoval. Nejprve tento brněnský útočník vystřelil, Radosta však dokázal puk vyrazit před sebe. Zde se o dorážku pokusil kunc, ovšem neúspěšně. Kotouče se opět ujal Kadlic a na druhý pokus už dokázal žďárského brankáře překonat. Asistence: Michal Kunc, Štěpán Kučera.

30:01
    Adam Studený střáílel od modré, ani on ale nedokázal Radostu překonat.

28:57
    Domácí navyšují svůj náskok. Nejprve se ke střele dostal Zemchenkov, v tu chvíli Micka ještě na puk dosáhl, ovšem na dorážku RICHARDA PĚTNÍKA už byl krátký. Asistence: Semen Zemchenkov, Dominick Vašíček.

28:27
    Malý to zkoušel od modré, ale neuspěl.

27:12
    Snášel se pokoušel najít přihrávkou Adama Popelku, ale jke z toho pouze zakázané uvoélnění.

26:25
    Série obrovsakých šancí Komety! V největší z nich se ocitl Jakub Malý, který s pukem objel ležícího Radostu, ale nedokázal uklidit kotouč za záda domácího gólmana!

25:41
    Kometa je nyní aktivnějším týmem, domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

23:39
    Jan Mlčák se okamžitě vrhl do útoku, jeho pokus byl ztečován nad Radostovu bránu.

23:30

23:06
    Radek Kučeřík se dostává ke zblokované střele v rohu jako první a vyhazuje, Brňané střídají.

21:30
    Další vyloučení Komety, sekáním se provinil Jan Mlčák.

20:01

V první třetině byli aktivnější domácí. Hned dvkarát dokázal Daniel Poizl střelou od modré překonat brněnského gólmana Micku, první gól však z důvodu postavení útočícího hráče v brankovišti nemohl být uznán. Po první části je tak stav příznivější pro žďárské hokejisty.

20:00

19:07
    Jan Mlčák střílel od modré, ovšem trefil pouze vlastního spoluhráče.

14:55
    Přesilovka domácích netrvala dlouho, nedovoleným bráněním se provinil Dominick Vašíček.

14:39
    Další vyloučení Komety, dvě minuty za sekání pro Martina Snášela.

14:00
    Domácí využívají přesilovku! DANIEL POIZL se napřáhl na modré a puk zapadl přímo pod horní tyčku! Asistence: Dominick Vašíček.

13:14
    Další pokus Tlačila, s pukem si sjel až před Micku, trefil ale pouze beton hostujícího brankáře.

12:48
    Po Klodnerově pokusu od modré se spoluhráči pokoušeli o dorážku, tu však brněnský gólman nedopustil.

12:36
    Tlačil vystřelil od pravého kruhu, Micka chytá a přerušuje tak hru.

12:09
    Další přesilovka pro Žďár, na dvě minuty za držení putuje na trestnou Radek Kučeřík.

11:54
    Dobrá střela Jakuba Malého, lapačka Jana radosty ale zabránila otevření skóre.

11:25
    Petr Krejčí střílel z blízka, Radostu však nepřekonal.

10:50
    Hosté kombinují v útočném pásmu, ale nemůžou se dostat ke střele.

08:42
    Krátce po skončení početní výhody se domácím podařilo vsítit branku, sudí však gól neuznávají kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.

08:35

07:54
    Poizl střílel od modré, Micka vykryl puk ramenem.

06:35
    Máme tu první přesilovku utkání, dvě minuty za držení si odsedí Michal Kunc, zároveň dostává také desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

04:45
    Holemý pálil od modré, ale nepřekonal Radostu.

03:58
    Klodnerovo nahození od mantinelu Micka vyráží do rohu.

02:27
    Žďárští se snaží usadit v útočném pásmu, ale Kometa dobře brání vlastní modrou.

00:22
    Tlačil to zkusil od levého kruhu, Micka vyráží vyrážečkou.

00:01

SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta – Černohorský, Mikulík, Filip M., Klodner, Poizl, Zemchenkov – Filip J., Konečný, Vojinovič, Vlk, Jedlička, Pětník, Tlačil, Bačo, Puczek, Nagy, Nikolič, Vašíček.

HC Kometa Brno: Micka (Vystavěl) – Kučera, Holemý, Kučeřík, Mlčák, Sedláček, Studený, Kowalczyk – Popelka, Karpíšek, Snášel, Minárik, Meluzín, Hubáček, Krejčí, Malý, Kadlic, Kunc.

Rozhodčí: Petr Úlehla – Radek Špringl, Ondřej Bohuněk.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Adéla Hrabálková

Branky a nahrávky: 14. Poizl (Vašíček), 29. Pětník (Zemchenkov, Vašíček), 34. Tlačil (Filip, Klodner), 40. Tlačil, 59. Vašíček (Nikolič) – 32. Kadlic (Kunc, Kučera), 32. Mlčák (Kowalczyk), 41. Minárik