Charleroi – Waasland-Beveren 2:2 (kon.) | Cercle Brugge – Sint-Truiden 1:2 (kon.) | Lokeren – Waregem 0:3 (kon.)
Genk – Mouscron 1:2 (kon.)
Sporting Charleroi
2:2 (1:2)
Waasland-Beveren
Sobota 26.01.2019, 18:00 • Stade du Pays de Charleroi, Charleroi • Belgická liga • 23. kolo

Ode mne je to dnes vše! Přeji Vám hezký zbytek večera a budu se na Vás těšit u dalšího přenosu! (19:58:39)

Dnešní zápas nakonec končí remízou! Hosté se sice v tomto utkání dostali do vedení o dvě branky, ale domácí tým dokázal vyrovnat. Od 76. minuty navíc domácí dohrávali v desíti, ale hosté nedokázali prolomit obranu domácích.

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 12:2. Střely mimo: 9:3. Rohy: 9:0.

90+4

90+3
    Domácí měli velkou šanci! Z levé strany vystřelil jeden z útočníku, ale brankář střelu skvěle zlikvidoval.

90+2
    Do konce utkání zbývá poslední minuta! Vypadá to na remízu, i když domácí jsou i v desíti lepším celkem.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty!

90
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Martos, přichází Christophe Diandy.

89
    Hosté zkoušeli ránu z dálky, která ale končí vysoko nad brankou.

88
    Do konce utkání zbývá posledních pár minut! Hosté se v posledních minutách nedostávají s míčem za polovinu, ale skvěle brání.

87
    Hra pokračuje stále dále stejně, hráči Charleroie drží miř vepředu, ale nedostávají se do zakončení.

84
    Kombinace domácích byla na chvíli přerušena, ale i tak v desíti jsou stále lepším týmem a zakládají nové a nové akce.

82
    Fotbalisté domácího celku stále drží balón a nepouštějí hosty ke kombinaci.

81
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Maximiliano Caufriez, přichází Jur Schryvers.

80
    Charleroi v desíti zatím hraje skvěle, drží míč na svých kopačkách.

78
    Faul za polovinou hrací plochy, rozehrávají domácí, jenž drží míč a dostali se dokonce do šance.

77
    Domácí budou dohrávat zápas v desíti, což je pro ně bude ještě velmi těžké. Hosté ihned zakládají první útok.