Accrington – Derby 0:1 (kon.) | Swansea – Gillingham 4:1 (kon.) | Shrewsbury – Wolverhampton 2:2 (kon.)
Brighton – West Brom 0:0 (kon.) | Doncaster – Oldham 2:1 (kon.) | Middlesbrough – Newport County AFC 1:1 (kon.)
Manchester City – Burnley 5:0 (kon.) | Portsmouth – Queens Park 1:1 (kon.) | Newcastle – Watford 0:2 (kon.)
Millwall – Everton 3:2 (kon.) | Wimbledon – West Ham 4:2 (kon.)
Middlesbrough FC
1:1 (0:0)
Newport County AFC
Sobota 26.01.2019, 16:00 • Riverside Stadium • FA Cup • 4. kolo

Ode mě je to tedy pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek víkendu a budu se těšit u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (18:03:15)

A je dobojováno! Na rozdíl od první půle, druhý poločas nám přinesl hned dvě branky! Nejprve se v 51. minutě hlavou prosadil domácí Ayala a zdálo se, že Midlesbrough mají utkání ve své moci. V závěru však přišel velký tlak hostů, který vústil ve vyrovnávací branku Dolana! Hosté si tak vynutili sympatickým výkonem odvetu!

90+4

90+3
    Tým Newport County AFC právě vstřelil branku!Hosté nakonec přeci jen vyrovnávají! Po centru Sheehana se ve vápně nejlépe zorientoval střídající MATHEW DOLAN, jehož trefa vyvolala mnoho radosti u početné skupinky hostujících fanoušků!
    - 1:1

90+2
    Další centr do pokutového území dokázala obrana Middlesbrough odvrátit daleko do bezpečí. Newport je v posledních momentech hodně nebezpečný!

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat 4 minuty!

90
    Dalekonosná střela Labadieho prověřila domácího brankáře, který stále drží čisté konto!

90
    Jenže centr od rohového praporku odhlavičkoval jeden z domácích, poté vznikl ještě závar ve vápně, ale vše pro domácí dobře dopadlo.

89
    Po závaru před domácí brankou se nakonec bude kopat rohový kop! To je šance pro Newport.

88
    Hosté sbírají poslední síly a snaží se tlačit kupředu. Domácí se naopak pouze soustředí na defenzivu!

87
    Hosté budou naposledy střídat, Demetriou opouští hřiště a místo něj přichází Dolan.

86
    Semenyo se ocitl v obrovské šanci poté, co mu Demetriou pěkně proti noze hlavou připravil míč kousek za malé vápno. Semenyho ale branku přestřelil!

85
    Pomalu se blížíme ke konci utkání a hra se odehrává daleko od branky Randolpha.

82
    Propagační střelou se nyní prezentoval Wing, míč však končí daleko od branky! Wing vyslal již svou třetí dnešní střelu.

80
    A v podstatě hned vzápětí střídá také domácí trenér, místo Fletchera přišel Tavernier

80
    Druhé střídání hostů, místo Amonda přichází Sheehan.

79
    Semenyo se po rohovém kopu dostal k velmi nebezpečné hlavičce, kterou jen o malý kousek minul domácí branku! Výborná šance!

Jiří Zabilanský

Branky: 51. Ayala – 90+3. Dolan

Karty:   53. Fletcher (MDD)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 15:12. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:9.
    Middlesbrough FC: Randolph – Shotton (73. McNair), Ayala, Flint, Friend – Wing, Mikel (62. Clayton), Saville – Fletcher (80. Tavernier), Assombalonga, Downing
    Náhradníci: Konstantopoulos, Batth, Clayton, Hugill, McNair, Tavernier, van La Parra

Newport County AFC: Townsend – Bennett, O´Brien, Demetriou (87. Dolan) – Willmott, Poole, Bakinson (78. Labadie), Butler – Semenyo – Amond (80. Sheehan), Matt
    Náhradníci: Dolan, Hornby-Forbes, Labadie, Marsh-Brown, Neufville, Pipe, Sheehan

Rozhodčí: Brooks J.