Heracles – Zwolle 0:2 (kon.) | Excelsior – Graafschap 2:0 (kon.) | Eindhoven – Groningen 2:1 (kon.)
Venlo – Emmen 2:3 (kon.)
VVV Venlo
2:3 (1:1)
FC Emmen
Sobota 26.01.2019, 20:45 • Covebo Stadion - De Koel, Venlo • Nizozemská Eredivisie • 19. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:55:16)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 9:6. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 14:15.

Utkání je u konce a domácímu favoritovi zůstaly prázdné ruce. Po přestávce jsme sledovali akční fotbal, ve kterém se oba celky snažily o časté útoky a my se tak dočkali hned tří branek. Na gól hostujícího Jafara Ariase z 63. minuty zvládlo Venlo odpovědět už za další čtyři minuty, to se dnes podruhé trefil Jonathan Opoku, jenže na úder Michaela Chacona z páté minuty nastavení už VVV nezbyl čas. Venlo je po dnešní porážce stále sedmé s 26 body, Emmen se posunul na 13. místo s 21 body.

90+9

90+9
    Žlutou kartu naopak dostává domácí Peniel Mlapa.

90+9
    I video potvrdilo, že vše bylo v pořádku, rozehrává se od branky Emmenu.

90+8
    Probíhá kontrola u videa, zda tam opravdu nebyl nedovolený zákrok.

90+7
    Obrovský závar před Scherpenem, domácí reklamovali i šlapák na Unnerstalla, podle sudího bylo vše v rámci pravidel.

90+7
    Ještě jeden rohový kop pro Venlo, do vápna pospíchá i brankář Unnerstall.

90+6
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Tino-Sven Sušić, přichází Jay-Roy Jornell Grot.

90+6
    Tak teď musí domácí vše vrhnout do útoku. Před rozehráním ale probíhá ošetření střelce třetí branky, který schytal úder do nosu a objevila se tam krev.
    90+5. Michael CHACON - 2:3

90+5
    Tým Emmen právě vstřelil branku! Tak tohle je pro domácí ledová sprcha. Po celkem nepovedeném centru se Emmen udržel v útoku, míč se dostal na levou stranu a MICHAEL CHACON svou křížnou střelou po zemi zřejmě rozhodl zápas!

90+4
    Venlo se musí rychle vracet po ztrátě míče, dopředu míří soupeř.

90+3
    Prudké zakončení po zemi končí u Scherpena, ten posílá míč co nejdál od své branky.

90+2
    Další přímý kop pro VVV, útok je usazen v pokutovém území a čeká na centr.

90+1
    Venlo touží po všech bodech, soupeře nyní mačká na jeho polovině. Jenže zakončení je už horší.

90
    Rozhodčí nastaví šest minut.

90
    Venlo mělo přímý kop, vysoký cent však pouze prolétl šestnáctkou a skončil mimo. Scherpen už tak rychle nerozehrává.