Wellington Phoenix – Melbourne City 1:0 (kon.) | Melbourne Victory – Sydney 2:1 (kon.)
Wellington Phoenix FC
1:0 (1:0)
Melbourne City FC
Sobota 26.01.2019, 07:35 • Westpac Stadium • Australská A-League • 16. kolo

Domácí celek vyhrává tento zápas 1:0, jediným střelcem se v páté minutě stal Williams. Wellington se mohl spolehnout na svého brankáře Kurta, který předvedl zejména v závěru zápasu výborné zákroky. (09:36:29)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 2:7. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:17.

90+6

90+6
    Střídání v týmu Wellington Phoenix FC: ze hřiště odchází Sarpreet Singh, přichází Max Burgess.

90+5
    Žlutou kartu dostává Andrew Durante (Wellington Phoenix FC).
    90+3. Kurto (WPO)

90+3
    iley McGree měl na kopačce vyrovnání. Jeho tvrdou ránu vyrazil senzačně chytající brankář Kurto. Následná dorážka končí mimo.

90+3
    Až nyní se k míči dostávají hosté, kteří se pokouší co nejrychleji přejít do zakončení.

90+2
    Domácí fotbalisté vybojovali vhazování na útočné polovině. Snaží se dohrát zápas co nejdál od své branky.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Krisna se dostal do kontaktu po brejku s obránce. Domácí hráč končí na zemi, pokutový kop nebude.

90
    Dostáváme se do poslední minuty v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Jeden z domácích hráčů, Singh to zkoušel individuálně, udělal dva rychlé kroky, vylepšil si pozici a zakončoval. Galekovic byl připravený.

88
    Střídání v týmu Wellington Phoenix FC: ze hřiště odchází Mandi, přichází Michal Kopczynski.

87
    Hostující celek měl další šanci. Cillian Sheridan zakončoval z první, jeho rána však končí mimo.

84
    Scott Jamieson zakončoval a znovu senzační Kurto podržel své spoluhráče. Dva velké zákroky domácího brankáře.

84
    Moudi Najjar zakončoval z velmi dobré střelecké pozice. Jeho projektil kryje domácí brankář.