Accrington – Derby 0:1 (kon.) | Swansea – Gillingham 4:1 (kon.) | Shrewsbury – Wolverhampton 2:2 (kon.)
Brighton – West Brom 0:0 (kon.) | Doncaster – Oldham 2:1 (kon.) | Middlesbrough – Newport County AFC 1:1 (kon.)
Manchester City – Burnley 5:0 (kon.) | Portsmouth – Queens Park 1:1 (kon.) | Newcastle – Watford 0:2 (kon.)
Millwall – Everton 3:2 (kon.) | Wimbledon – West Ham 4:2 (kon.)
Brighton & Hove Albion
0:0 (0:0)
West Bromwich Albion
Sobota 26.01.2019, 16:00 • Amex Stadium, Falmer • FA Cup • 4. kolo

Dnešní utkání je minulostí. Druhá půle byla o dost méně zajímavá, než ta první a dnešní utkání se tak za čas bude muset znovu opakovat. Z remízy 0:0 budou asi šťastnější hosté, kteří velkou většinu druhé půle jen bránili a čekali na závěrečný hvizd. Pro dnešek je to ode mě všechno, přeji Vám hezký zbytek soboty. (17:55:47)

90+4

90+3
    Obrana hostů byla pozorná a odklízí míč do bezpečí.

90+3
    Domácí vybojovali další rohový kop.

90+2
    Knockaertovi se nepodařilo odcentrovat, následovat bude odkop od brány.

90+1
    Gyokeres nachytán v ofsajdovém postavení.

90
    Duffyho hlavička skončila vedle Bondovi brány.

89
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Leko, přichází Holgate.

89
    Gyokeres vybojoval rohový kop pro svůj tým.

88
    Leko za pomoci zdravotníků odkulhal mimo hrací plochu a hra může pokračovat.

87
    Leko si vyžádal ošetření, hra je přerušena.

86
    Murray podrazil Lekovi nohu, odpískán faul.

85
    Propperův centr nenašel žádného ze spoluhráčů, Bond bude odkopávat od své svatyně.

84
    Po nepovedené hlavičce Murraye má míč ve své moci Bond.

83
    Hosté vybojovali vhazování na útočné polovině.

82
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Andone, přichází Murray.

82
    Hosté vybojovali rohový kop.

81
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Hoolahan, přichází Tulloch.

Dominik Liška

Branky:

Karty:   59. Locadia (BRN)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 9:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:3.
    Brighton & Hove Albion: Button – Burn, Duffy, Montoya, Saltor – Stephens, Kayal, Knockaert, Locadia – Andone, Bissouma
    Náhradníci: Dunk, Gross, Gyokeres, March, Murray, Propper, Sachnez

West Bromwich Albion: Bond – Mears, Adarabioyo, Bartley, Townsend, Field, Harper, Hoolahan, Leko, Edwards, Robson-Kanu
    Náhradníci: Fitzwater, Gayle, Gibbs, Holgate, Howkins, Myhill, Tulloch
    Středa 06.02.2019
    West Brom - Brighton 1:3

Branky: 77. Bartley – 82. Andone, 104. Murray, 117. Murray

Karty:   81. Bissouma (BRN)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 8:12. Rohy: 5:12. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 4:14.