Dortmund – Hannover 5:1 (kon.) | Freiburg – Hoffenheim 2:4 (kon.) | Mohuč – Norimberk 2:1 (kon.)
Mönchengladbach – Augsburg 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Leverkusen 0:3 (kon.) | W. Brémy – Frankfurt 2:2 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
2:1 (1:1)
1. FC Norimberk
Sobota 26.01.2019, 15:30 • OPEL ARENA, Mohuč • Německá Bundesliga • 19. kolo

Ode mne je to dnes vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního podvečera! (17:27:35)

V dnešním zápase nakonec vyhrávají domácí, jenž se dostali ve dvanácté minutě vinou penalty do vedení 1:0. Vyrovnat hosté dokázali těsně před poločasem, když se hlavičkou trefil Margreitter. Ve druhém poločase byla hra hodně nepřesná, ale přece jen se domácí dočkali druhé branky! Střelec té první našel ve vápně volného Quaisona, jenž se nemýlil.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 10:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 12:16.

90+4

90+3
    Do konce zápasu zbývá poslední minuta a vypadá to, že domácí si to pohlídají.

90+2
    Další přihrávku Mohuče zastavil hostující brankář výběhem.

90+1
    Domácí se snaží prolomit obranu hostů, která v posledních minutách propadává, ale zatím se to domácím nedaří.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty!

89
    Domácí měli nyní sérii šancí, ale ani jedna nekončí naštěstí pro hosty v brance.

88
    Do konce nezbývá mnoho minut, míč drží domácí.

87
    Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Ondřej Petrák, přichází Sebastian Kerk.

86
    Přímý kop končí v náruči Mullera, který balón posílá dopředu.

85
    Žlutou kartu dostává Stefan Bell (1. FSV Mohuč 05).

84
    Míč vybojovali domácí, kteří se snaží šetřit časem co nejvíce se dá.

83
    Hosté se opět dostávají k míči a kombinují postupně vpřed, aby ohrozili branku domácího Mohuče.

82
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jean-Philippe Mateta, přichází Anthony Ujah.

81
    Dnešní utkání sleduje 22005 diváků.

80
    Následuje standardní situace pro hostující celek, která ale skončila daleko od branky domácích.

Adam Mitáš

Branky: 13. Brosinski (pen.), 73. Quaison (Brosinski) – 44. Margreitter (Valentini)

Karty:   37. Mateta (MAI), 45+1. Gbamin (MAI), 85. Bell (MAI) – 56. Bredlow (NUR)

1. FSV Mohuč 05: F. Müller – Brosinski, Bell, Hack, Aarón – Öztunali (54. Maxim), Malong, Gbamin – Boëtius – Mateta (82. Ujah), Quaison (78. Latza).
    Náhradníci: Zentner – Baku, Holtmann, Latza, Maxim, Niakhaté, Ujah.

1. FC Norimberk: Mathenia – Valentini, Margreitter, Ewerton, Leibold – Behrens, Petrák (87. Kerk), Palacios – Misidjan, Zreľák, Matheus Pereira (66. Löwen).
    Náhradníci: Bredlow – Ishak, Jäger, Kerk, Knöll, Kubo, Löwen.

Rozhodčí: Bastian Dankert

Diváci: 22005