Dijon – Monaco 2:0 (kon.) | Guingamp – Remeš 0:1 (kon.) | Nice – Nîmes 2:0 (kon.)
Štrasburk – Bordeaux 1:0 (kon.)
RC Štrasburk
1:0 (0:0)
Girondins Bordeaux
Sobota 26.01.2019, 20:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 22. kolo

On-line přenos končí. Dobrou noc. (22:05:33)

Dlouho to vypadalo na bezgólový zápas, teprve ve třetí nastavené minutě udělal vítěznou tečku Kenny Lala. Štrasburk zvítězil počtvrté v řadě a přiblížil se nejlepší čtveřici Ligue 1. Hosté odjedou z Alsaska zklamaní, bod měli na dosah ruky.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 0:3. Rohy: 4:3. Fauly: 12:7.

90+4
    90+3. Kenny LALA - 1:0

90+3
    Štrasburk právě vstřelil branku!
    Tak Racing doslova za pět minut dvanáct přeci jen ukončuje střelecké trápení a tento duel s největší pravděpodobností ovládne! Martinezův pas od levé lajny přeskočil obránce, díky tomu se na hranici velkého vápna dostal k míči KENNY LALA a přesně mířenou střelou ke vzdálenější levé tyči rozpoutal gejzír radosti!

90+1
    Pokusit se o to mohl Štrasburk. Kdyby jeden z jeho hráčů po rohovém kopu hloupě nefauloval.

90
    Možnost strhnout zápas na svou stranu mají oba týmy ještě dvě minuty. Víc ani ťuk.

88
    Pomalý šnek Jimmy Briand (Bordeaux) stáhl unikajícího soupeře k zemi, za což si vysloužil žlutý trest.

87
    Třetí výměna hráčů v týmu RC Štrasburk Alsace: Nuno Da Costa vystřídal Ludovica Ajorqueho.

86
    Z něj už nezahřmělo.
    85. François Kamano (BOR)

85
    Nařízená standardka byla pro Štrasburk velmi nebezpečná! Kamanem vystřelený balon k levé tyčce vyškrábl Sels konečky prstů na roh!

84
    Další karetní trest. Brejk skluzem zastavil Pablo Martinez (Štrasburk). A znovu to schytal Sankharé.

82
    Souboj Afričanů. Lamine Koné (Štrasburk) šel do Sankharého natolik tvrdě, že mu rozhodčí odpískal faul a navrch udělil žlutou kartu.

81
    Štrasburští fotbalisté ubránili roh.

80
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ven šel Abdallah Ndour, dovnitř Samuel Grandsir.

77
    Konečně se někdo odhodlal ke střele. Nebyla to bůhvíjak velká rána, ale na probuzení přítomného obecenstva to stačilo. Mé poděkování patří Martinezovi, který na hostující branku vyslal takzvanou skákavku.