Plzeň B – Sokolov 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Dobrovice 7:0 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha U21 4:2 (kon.)
Ústí n. L. – Vltavín 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 1:1 (kon.) | Chrudim – Štěchovice 0:0 (zruš.)
Varnsdorf – Liberec jun. 5:2 (kon.) | Písek – Vlašim 2:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Sparta 2:3 (kon.)
Zlaté Moravce – Inter Bratislava 2:0 (kon.) | Slavia B – Žižkov 2:4 (kon.) | Zalaegerszegi – Karviná 2:1 (kon.)
Zabrze – Teplice 0:2 (kon.) | Piast Gliwice – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Peking Žen-che – Sparta 1:4 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
1:2 (0:0)
Loko Vltavín
Sobota 26.01.2019, 10:30 • UMT, Ústí nad Labem • Přípravný zápas

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (12:11:47)

Statistiky utkání:

Střely na branku: 8 – 8.
    Střely mimo branku: 7 – 1.
    Rohové kopy: 6 – 5.
    Držení míče: 60% – 40%.

Arma nenavázala na úterní vítězství nad Velvary a s dalším účastníkem ČFL, Vltavínem tentokrát padla 1:2! Všechny branky padly ve druhém poločase. Další přípravný zápas čeká Ústí 6.2.2019 doma proti Litoměřicku.

90+1

90
    Arma měla k dispozici v posledních vteřinách ještě rohový kop, ale Vltavín jej ubránil.

87
    Další rána z domácích kopaček skončila vedle branky, vyrovnání však visí ve vzduchu.

85
    Ústí se žene za vyrovnáním, další střelecký pokus domácích zamířil vedle branky.

82
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Arma přeci jen svůj tlak přetavila ve snížení a osm minut před koncem dramatizuje utkání DANIEL RICHTER – 1:2!

78
    Vltavín přesunul po dlouhé době hru na svou útočnou polovinu a ulevil tak aktuálně přetížené obraně.

73
    Další střelecký pokus domácích vytlačil brankář Vltavína na pátý rohový kop pro Armu, z kterého však domácí minuli branku.

71
    Arma zatlačila svého soupeře do defensivy, další střelecký pokus minul branku Pražanů.

69
    Arma chce s utkáním něco udělat, ale ani čtvrtá střela na branku se nedostala za hostujícího brankáře.

63
    Vltavín právě vstřelil branku!
    A už je to o dvě branky pro outsidera dnešní utkání! Dva rohové kopy po sobě měli hosté, a z toho druhého se Vltavín prosadil, konkrétně TOMÁŠ MELICHAR – 0:2!

59
    Účastník ČFL se ujímá v Ústí nad Labem vedení a zhruba po hodině hry jsme se dočkali první branky. Přesně se trefil LUKÁŠ VESELÝ – 0:1!

58
    Pražané zastavili další akci Army za cenu odkopu do zámezí.

52
    Na zasněžené umělé trávě je to nyní boj o každý metr. Moc branek neuvidíme nejspíše ani ve druhém poločase.

48
    První útočné akce ve druhém poločas měl Vltavín, ale ani jedna z nich nevedla ke koncovce.