Accrington – Derby 0:1 (kon.) | Swansea – Gillingham 4:1 (kon.) | Shrewsbury – Wolverhampton 2:2 (kon.)
Brighton – West Brom 0:0 (kon.) | Doncaster – Oldham 2:1 (kon.) | Middlesbrough – Newport County AFC 1:1 (kon.)
Manchester City – Burnley 5:0 (kon.) | Portsmouth – Queens Park 1:1 (kon.) | Newcastle – Watford 0:2 (kon.)
Millwall – Everton 3:2 (kon.) | Wimbledon – West Ham 4:2 (kon.)
Newcastle United
0:2 (0:0)
Watford FC
Sobota 26.01.2019, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • FA Cup • 4. kolo

Dnešní zápas byl až do 60. minuty velice nezáživný a bez šancí. Jenže poté se postaral o změnu skóre Andre Gray. V 90. minutě přidal pojistku ještě Isaac Success a Watford zaslouženě zvítězil a postupuje do dalšího kola. To je ode mě vše. hezký zbytek večera. Na shledanou. (17:55:50)