Sevilla – Levante 5:0 (kon.) | Atlético – Getafe 2:0 (kon.) | Leganés – Eibar 2:2 (kon.)
Valencia – Villarreal 3:0 (kon.)
CD Leganés
2:2 (0:2)
SD Eibar
Sobota 26.01.2019, 18:30 • Estadio Municipal de Butarque • Španělská LaLiga • 21. kolo

Kike García a Joan Jordán poslali hostující celek v prvním poločase do dvoubrankového vedení. Pak museli hrát domácí. Ti bleskově po přestávce snížili, trefil se Júsuf Nasjrí. Hráč s číslem 26 přidal v 68. minutě ještě jednu branku, a tak srovnal. Zápas tedy přinesl remízu 2:2. Diváci mohou být spokojení, body si dělí oba kluby. (20:24:33)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:13.

90+3

90+3
    Už se pravděpodobně nic nestane, hraje se na polovině hrací plochy.

90+2
    Domácí brankář bude vykopávat od své branky, ale s rozehrávkou nikam nepospíchá.

90+1
    Uvidíme navíc ještě tři minuty.

90
    Probíhá v klidnějším tempu poslední minuta druhého poločasu. Uvidíme, kolik minut se bude ještě nastavovat.

88
    Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Óscar Rodríguez, přichází Michael Santos.

Dnešní utkání sleduje 9 341 diváků.

87
    Žlutou kartu dostává Charles (SD Eibar).

87
    Eibar rozehrával další rohový kop. Centr před brankou byl nepřesný.

86
    Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Júsuf Nasjrí, přichází Sabin Merino.

85
    Hosté rozehrávali rohový kop. Centr se snesl před branku, kde byl Papakouli Diop. Jeho hlavička končí nad.

84
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do střeleckých pozic.

82
    Júsuf Nasjrí pálil z dobré pozice, jeho projektil byl ale hostující obranou zblokovaný. Leganés dál zůstane o míče.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, hosté se zkoušeli prosadit rychlou akcí. Kike García byl však nachytaný v postavení mimo hru.

79
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Marc Cucurella, přichází Gonzalo Escalante.

78
    Marko Dmitrović vykopává po nepřesné akci domácích od své branky. Rozhodl se pro dlouhý výkop.

78
    Leganés vybojovalo rohový kop. Centr se snesl před branku, ale byl velmi nepřesný.

Jan Prošek

Branky: 46. Nasjrí (Braithwaite), 68. Nasjrí (Bustinza) – 29. Kike García (Jordán), 35. Jordán

Karty:   34. Siovas (LGS), 51. Recio (LGS) – 37. Cucurella (EIB), 65. Dmitrović (EIB), 87. Charles (EIB)

CD Leganés: Cuéllar – Nyom, Bustinza, Omeruo, Siovas (46. Arnaiz), J. Silva – Vesga, Recio, Óscar Rodríguez (88. Santos) – Nasjrí (86. Merino), Braithwaite.
    Náhradníci: Lunin – El Zhar, Gumbau, Arnaiz, Merino, Santos, Tarín.

SD Eibar: Dmitrović – Peña, Arbilla, Bigas (69. Ramis), Ángel Valdés – De Blasis, Jordán, Papakouli Diop, Cucurella (79. Escalante) – Kike García, Enrich (70. Charles).
    Náhradníci: Riesgo – S. Álvarez, Charles, Escalante, Milla, P. Oliveira, Ramis.

Diváci: 9 341