Wellington Phoenix – Melbourne City 1:0 (kon.) | Melbourne Victory – Sydney 2:1 (kon.)
Melbourne Victory FC
2:1 (1:0)
Sydney FC
Sobota 26.01.2019, 09:50 • AAMI Park • Australská A-League • 16. kolo

Toivonen poslal domácí celek krásnou ránou do vedení ve dvanácté minutě. V 58. minutě navýšil vedení Melbourne Troisi. Za hosty pak dokázal snížit Ninkovič, který nadvakrát překonal gólmana Thomase. Ten předvedl několik velmi dobrých zákroků, a tak pomohl domácím k výhře. (11:56:51)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:5. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:15.

90+5

90+5
    Domácí hráči po faulu soupeře rozehrávají na útočné polovině.

90+3
    Babarouses zakončoval z dobré pozice, jeho rána však končí nad brankou. Redmayne uvede míč do hry.

90+2
    Babarouses byl hodně tvrdě dohraný, ale sudí nechává hru plynout.

90+1
    Thomas rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop. Míč se dostal až na polovinu soupeře.

90+1
    Celkem uvidíme ještě navíc pět minut.

90
    Žlutou kartu dostává James Troisi (Melbourne Victory FC).

89
    Troisi to zkoušel individuálně, ale vypálit se mu nepodařilo.

88
    Střídání v týmu Melbourne Victory FC: ze hřiště odchází Storm Roux, přichází Anthony Lesiotis.

87
    Domácí fanoušci znovu začínají podporovat hlasitě své oblíbence.

86
    Melbourne rozehrává rohový kop. Akce pokračovala dál, Athiu se dostal ke střele z bezprostřední blízkosti. Vyběhnutého brankáře neprostřelil.

84
    Ivanovic pálil z velmi dobré pozice, jeho tvrdou ránu vyrazil domácí Thomas na rohový kop. S centrem před branku si defenziva dokázala poradit.

84
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí.

82
    Zullo vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování na útočné polovině, domácí fotbalisté se nyní musí bránit tlaku soupeře.

80
    Thomas nyní podržel své spoluhráče. Deset minut před koncem zápasu vytáhl důležitý zákrok pro hlavičce Kemsoby.