Orenburg – Samara 3:1 (kon.)
FK Orenburg
3:1 (2:1)
FK Křídla Sovětů Samara
Středa 03.04.2019, 16:00 • Stadion Gazovik, Rostoši, kapacita 4.800 diváků • Ruská Premier Liga • 16. kolo

90+1
    Sudí přidal tři minuty nad rámec druhého poločasu. V té první šel Danijel Miškić do skluzu a trefil pouze nohy hostujícího hráče, žlutá karta.

73
    Další taktický faul, další žlutá karta pro hostujícího fotbalistu. Vidí ji Paul Anton, který si pomohl nedovoleně ve středu hřiště.

70
    Denis Popovič teď zasáhl svého protihráče loktem. Hlavní sudí vytahuje čtvrtou žlutou kartu v dosavadním průběhu utkání.

53
    Domácí šli do brejku,Taras Burlak si v souboji s Miškičem pomohl taktickým faulem, po zásluze je tady trest v podobě žluté karty.

19
    Teď už se píská. Těrechov byl u balónu jako první, následoval tvrdý skluz, za který vidí Georgij Zotov jasnou žlutou kartu.

11
    Penalta i na druhé straně! Také Adessoye Oyewole zahrál podle hlavního rozhodčího rukou! Domácí fotbalista navíc vidí žlutou kartu.

Štěpán Slovák

Branky: 8. Sutormin (pen.), 17. Begić (Miškić), 54. Sivakov (Popovič) – 12. Šejdajev (pen.)

Karty:   11. Oyewole (ORE), 70. Popovič (ORE), 90+1. Miškić (ORE) – 19. Zotov (KSS), 53. Burlak (KSS), 73. Anton (KSS)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:7.
    FK Orenburg: Frolov – Oyewole (46. Sivakov), Begić, Kozlov – Malych (C), Brejev, Miškić, S. Těrechov – Sutormin, Popovič (77. Afonin) – Despotović (85. Kozlov).
    Náhradníci: Dovbňa – Galadžan, Šachov, Kulišev, R. Alves, Afonin, Sivakov, Kozlov, Maljarov, Andrejev, Čirkin, Čukanov.

FK Křídla Sovětů Samara: Ryžikov – Zotov (66. Anton), Samardžić, Burlak (C), Vitalij Denisov – Šiškin, Timofejev – Samedov, Zinkovskij, Kanunnikov – Šejdajev (82. Vučićević).
    Náhradníci: Ovsjannikov, Konjuchov – Vučićević, P. Jakovlev, Anton, Kiseljov, Tkačuk, Polujachtov, Rogel, Karpov.

Rozhodčí: Kukujan – Vorontcov, Abusujev