Bournemouth – Tottenham 1:0 (kon.) | West Ham – Southampton 3:0 (kon.) | Wolverhampton – Fulham 1:0 (kon.)
Cardiff – Crystal Palace 2:3 (kon.) | Newcastle – Liverpool 2:3 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
1:0 (0:0)
Fulham FC
Sobota 04.05.2019, 16:00 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 37. kolo

Máme tu konec! Domácí tým potvrdil roli favorita a díky výhře 1:0 získává plný počet bodů! Jediný gól padl ve druhém poločase v 77. minutě, když si na pas Dohertyho naběhl Dendoncker, jenž překonal dnes výtečného brankáře Rica. V utkání bylo k vidění nespočet dalších příležitostí, hned dvě z nich skončily orazítkováním břevna. Ke konci klání se hosté snažili vyrovnat, ovšem k ničemu nebezpečnému se nedostali.

To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (18:02:45)

90+4
    Konec zápasu. Domácí v posledních minutách takticky střídali a nezbyl tak čas na žádnou další akci.

90+3
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Willy Boly, přichází Max Kilman.
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Rui Patrício, přichází Will Norris.
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Jonny Castro, přichází Ruben Vinagre.

90+3
    Běží poslední minuta nastavení a u míče jsou domácí, jenž zahrávají roh!

90+2
    Po hezkém centru Wolves má domácí tým možnost ohrozit bránu Fulhamu přímým kopem z přibližně 20 metrů.

90+1
    Nastavují se 3 minuty nad rámec hrací doby!

90
    Útočný faul hostů v šestnáctce Wolves. Mitrovič se snažil trefit míč nůžkami, ovšem místo toho trefil pouze obránce Dohertyho.

89
    Domácí v posledních minutách trochu polevili a nechávají soupeře diktovat si tempo hry.

88
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází André Anguissa, přichází Harvey Elliott.

86
    Na druhé straně se zrodila menší chybka Fulhamu, po které se k míči málem dostal Jota.

85
    Hosté se snaží z nepříznivým skórem něco udělat. Aktuálně kombinují před domácím vápnem.

84
    Odkop od brány Fulhamu.

83
    Do útoku směřují hráči v žlutých dresech.

82
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Ryan Sessegnon, přichází Floyd Ayité.
    80. Střelu Dioga Joty vytlačil brankář Rico na břevno.

80
    Odražený míč z vápna si našel domácí hráč, jehož prudká střela směřovala pod horní tyč! Na poslední chvíli ránu vytlačil na břevno skvělý Rico, jenž zabránil případnému dvougólovému vedení Wolves.