Hamburg – Ingolstadt 0:3 (kon.) | Bochum – Magdeburg 4:2 (kon.) | Heidenheim – Sandhausen 2:3 (kon.)
VfL Bochum
4:2 (1:0)
1. FC Magdeburg
Sobota 04.05.2019, 13:00 • Rewirpowerstadion, Bochum • 2. německá Bundesliga • 32. kolo

Střídající domácí Weilandt dal dvě branky a i díky jeho práci vyhrává domácí celek tento zápas, který nepřinesl příliš dobrý fotbalový zážitek. (14:54:35)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 8:8. Střely mimo: 5:8. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 8:6.

90+5

90+5
    To už běží pátá nastavená minuta a hostující celek drží míč na polovině soupeře.

90+3
    Žlutou kartu dostává Ganvoula (VFL Bochum).

90+3
    Magdeburg drží míč pod kontrolou a snaží se ještě zdramatizovat zápas, nicméně prohrává o dvě branky.

90+2
    Hostující Magdeburg vybojoval autové vhazování. Chahed dostal míč před branku.

90+1
    Dobrá rána domácího celku byla zastavená tyčkou, od které se balon odrazil zpět do hry.

90
    Brankář domácího celku vykopává míč od své branky, s rozehrávkou rozhodně nepospíchá.

89
    V poklidném tempu se dohrává zápas, domácí celek vede o dvě branky.
    87. Christian BECK - 4:2

87
    Magdeburg právě vstřelil branku!
    Rohový kop hostujícího celku a snižující branka. Míč do brány dostal hlavou CHRISTIAN BECK.
    85. Tom WEILANDT - 4:1

85
    Bochum právě vstřelil branku!
    Krásné zakončení do horní části branky a prosazuje se TOM WEILANDT.

84
    Brunst bude vykopávat od své branky.

82
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

82
    Bandowski vyslal centr před branku, ale obrana Magdeburgu si dokázala poradit.

81
    Hammann centroval před branku, následně je z toho rohový kop.

80
    Deset minut hry zbývá do konce druhého poločasu, domácí celek vede o dvě branky, nyní hostující celek rozehrává od své branky.

Jan Prošek

Branky: 42. Ganvoula, 51. Baumgartner, 62. Weilandt, 85. Weilandt – 64. Erdmann, 87. Beck

Karty:   18. Losilla (BOC), 90+3. Ganvoula (BOC) – 52. Ignjovski (MGG), 62. Erdmann (MGG)

VfL Bochum: Riemann – Baumgartner, Bella-Kotchap, Fabian, Bandowski – Eisfeld, Losilla – Ganvoula, Lee, Pantovič – Hinterseer
    Náhradníci: Dornebusch – Ekincier, Hoogland, Kokovas, Saglam, Teschle, Weilandt

1. FC Magdeburg: Brunst – Muller, Hammann, Erdmann – Bulter, Laprevotte, Kirchoff, Chahed, Ignjovski – Lohkeper, Beck
    Náhradníci: Costly, Kwadwo, Lewerenz, Seidel, Schafer, Weil