Zlínsko – Kroměříž 3:3 (kon.) | Hulín – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Hodonín – Vrchovina 3:2 (kon.)
Vyškov – D. Benešov 2:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Uh. Brod 0:4 (kon.) | Líšeň – Rýmařov 2:0 (kon.)
Hlučín – Uničov 1:3 (kon.)
TJ Valašské Meziříčí
0:4 (0:1)
ČSK Uherský Brod
Sobota 04.05.2019, 16:30Moravskoslezská fotbalová liga • 23. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou. (18:41:34)

Dnešní utkání sledovalo 84 diváků.

Valašské Meziříčí schytalo další vysokou porážku a má stále pouze čtyři body. Po prvním poločase to ještě nevypadalo tak špatně, ovšem ve druhé půli doslova hořelo v defenzivě a Uherský Brod to dokázal potrestat. Hosté vítězí 4:0 a poskočili na osmé místo tabulky.

90

90
    Daniš se snažil přejít přes protihráče, ale klička se mu nepovedla.

88
    Hrají se poslední minuty utkání, Uherský Brod kontroluje vysoké vedení a dojde si pro tři body. Domácí se snaží alespoň o čestný gól.