Písek – Štěchovice 1:2 (kon.) | Vyšehrad – Brozany 7:1 (kon.) | Vltavín – Velvary 1:3 (kon.)
Olympia Radotín – Dobrovice 0:0 (3:1 po pen.) | Litoměřicko – Převýšov 0:0 (6:5 po pen.) | Domažlice – Benešov 4:1 (kon.)
Ústí n/O – Králův Dvůr 0:2 (kon.) | Živanice – Jirny 0:0 (zruš.)
po penal. (6:5)
FK Litoměřicko
0:0 (0:0)
SK Převýšov
Sobota 04.05.2019, 10:30 • Litoměřice • Česká fotbalová liga • 26. kolo

Sledovali jsme dva rozdílné poločasy. Ten první byl nudný. Ve druhém bylo k viděn podstatně více šancí. Největší šanci měli (asi) domácí v 56. minutě, kdy nedali stoprocentní šanci. V závěru mohl ještě rozhodnout Labík, ale Ordelt skokem ke své levé tyči zachránil Litoměřice. Šlo se do penalt. V ní byla nakonec klíčová ta v podání Ličmana, jež postrádala razanci a Ordelt jí vytáhl pravou rukou. Dva body tak patří Litoměřicím, jeden Převýšovu. (12:41:31)

Dnešní utkání sledovalo 150 diváků.

ŠIMKOVSKÝ

7. série
    6:5
    To vypadalo, že si Dunda ještě sáhl na balón. Ale kapitán JAKUB ŠIMKOVSKÝ i tak ukončil zápas.
    LIČMAN

7. série
    5:5
    Ličmanova penalta neměla vůbec razanci a skončila na pravé ruce Ordelta.
    GREŠ

6. série
    5:5
    Greš natlačil balón k pravé tyči, Dunda se natahoval marně.
    SEDLÁČEK

6. série
    4:5
    Ordelt si rukou srazil Sedláčkovu penaltu do sítě, když skákal ke své pravé tyči.
    ORDELT

5. série
    4:4
    Není rozhodnuto po pěti sériích! Ordelt proměnil po levé ruce brankáře, který zůstal stát uprostřed.
    CHOCHOLATÝ

5. série
    3:4
    Domácí musí dat! Chocholatý umístil penaltu k pravé tyči.
    M. NOVÁK

4. série
    3:3
    Penaltu Marka Nováka k levé tyči vystihl Dunda.
    JARKOVSKÝ

4. série
    3:3
    Ordelt byl bez šance proti penaltě Jarkovského k levé tyči do horní části branky.