Feirense – Chaves 4:4 (kon.) | Marítimo – Braga 1:0 (kon.) | Benfica – Portimonense 5:1 (kon.)
Porto – Aves 4:0 (kon.)
CD Feirense
4:4 (2:1)
GD Chaves
Sobota 04.05.2019, 16:30 • Estádio Marcolino de Castro (Santa Maria da Feira) [Kapacita: 5 449] • Portugalská Primeira Liga • 32. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:37:09)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 5:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 20:20.

Dnešní skvělé utkání je za námi. Dnes se bylo na stadionu Estádio Marcolino de Castro opravdu na co dívat! Už v desáté minutě otevřel skóre utkání William a hosté tak vedli 0:1. O tři minuty později však bylo vyrovnáno, a to když si vlastní branku vstřelil nechtíc Djavan. Poté si diváci na stadionu museli na gól počkat až do 37. minuty, kdy se prosadil Bruno a domácí tak vedli 2:1. V 59. minutě však bylo opět srovnáno, a to když se prosadil Maraš. Domácí se ale nevzdali a v 70. minutě opět vedli zásluhou Babanca. O čtyři minuty později ale hosté opět srovnali. Střelecky se prosadil hráč, který byl na hřišti sotva patnáct vteřin, a tím hráčem byl Platiny. V 76. minutě se stalo něco, co jste určitě nikdo z Vás nečekali, ano, domácí opět vedli, když se prosadil Machado. Hosté ale v samotném závěru utkání dokázali srovnat na konečných 4:4 díky druhé trefě Platinyho!

Oba týmy si tak po dnešní remíze 4:4 připisují do tabulky po jednom bodu. Pro domácí to nic ale neřeší, neboť už před dnešním utkání měli jistý sestup do Segundy Ligy. Hosté naopak ještě budou muset zabojovat o záchranu v nejvyšší soutěži.

90+7
    90+6. PLATINY - 4:4

90+6
    Chaves právě vstřelil branku!
    Tak nakonec ne! Hosté v samotném závěru utkání opět srovnávají! Vysoký centr do vápna soupeře obstaral brankář Filipe. Secco si šel pro míč, ale ten pouze vyboxoval k volnému PLATINYMU, a ten se následně dnes již podruhé nemýlil!

90+6
    Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka utkání, a tak to vypadá, že domácí dnes překvapivě zvítězí.

90+5
    Hosté poslali do vápna vysoký centr z hloubi pole, který však skončil jen v moci brankáře Secca.

90+4
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště, což samozřejmě vyhovuje spíše domácím.

90+3
    Domácí se po dlouhé době dostali s míčem na polovinu soupeře, kde však nic nevymysleli a hrát tak mohou opět hosté.

90+2
    Hosté jsou usazeni s míčem na polovině soupeře.

90+1
    Žlutou kartu dostává Caio Secco (CD Feirense).

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 6 minut!

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Hosté jsou nyní jasně lepším týmem, ale vyrovnat se jim zatím nepodařilo. Domácí skvěle brání.

88
    Žlutou kartu dostává Tiago Silva (CD Feirense).

87
    Domácí se momentálně prakticky už jen brání a snaží se nedostat vyrovnávající branku.

86
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Luís Machado, přichází Philipe Sampaio.

86
    Platiny se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal.

Martin Penker

Branky: 13. Djavan (vla.), 37. V. Bruno, 70. Babanco, 76. L. Machado – 10. William, 59. Maraš, 74. Platiny, 90+6. Platiny

Karty:   27. Cris (FEI), 48. Flávio (FEI), 83. L. Machado (FEI), 88. Tiago Silva (FEI), 90+1. Secco (FEI) – 11. Bressan (CVS)

CD Feirense: Secco – Mesquita, Flávio, Briseňo, V. Bruno – L. Machado (86. Sampaio), Babanco, Cris (73. Ghazal), Farias – Tiago Silva, Petkov (80. Edinho).
    Náhradníci: Brigido – Anderson, Crivellaro, Valencia, Edinho, Sampaio, Ghazal.

GD Chaves: Filipe – Lionn, Maraš, Campi, Djavan – Bressan (38. Costinha), Jefferson – Niltinho (73. Platiny), L. Singh, Gallo (57. Ghazarjan) – William.
    Náhradníci: Ricardo – Sen, Ghazarjan, Paulinho, Costinha, Basto, Platiny.

Rozhodčí: Mota – Vieira, Fernandes