Admira – Rapid 3:4 (kon.) | Wacker – Hartberg 1:0 (kon.) | Mattersburg – Rheindorf Altach 0:0 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
3:4 (0:3)
SK Rapid Vídeň
Sobota 04.05.2019, 17:00 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • O udržení

Rapid po jasně vyhraném poločase si neskutečně zkomplikoval průběh utkání, když během 15 minut nechal Admiru vyrovnat, rozhodující branku přeci jen vstřelil hráč v bílozeleném dresu Dibon a určil tak stav na konečných 3:4! Hezký zbytek večera přeji všem čtenářům onlajnů. (18:54:00)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 4:12. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:15.

90+4

90+4
    Leitner vyhazuje daleko míč k poslední útočné zteči Admiry.

90+3
    Hráč Rapidu je ošetřován uprostřed hřiště.

90+2
    Po centru Paintsila jeho spoluhráče skvěle vychytal brankář Strebinger!

90+1
    Hráč Rapidu si při zpracování míče pomohl rukou.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty!

90
    Rohový kop pro Rapid Vídeň.

89
    Badji si pořádně zařval a tak sudí na něho odpískal faul.

88
    Špatná finální přihrávka dopředu mohou hráči Admiry.

87
    Schwabovo zakončení z ideální pozic ev pokutovém území bylo více než mizerné.

86
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Daniel Toth, přichází Patrick Schmidt.

85
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Christoph Knasmüllner, přichází Srdjan Grahovać.

83
    Morten Hjulmand srazil míč svým zapříčeněním za postranní čáru.

82
    Vzápětí byl u postranní čáry faulován hráč Admiry.

81
    Prachbídnou koncovku předvedl Boli Bolingoli-Mbombo.

80
    A právě Leitner je v péči lékaře.

79
    Centr Rapidu od pokutového území z přímého kopu končí útočným faulem na brankáře Leitnera.

Rostislav Králik

Branky: 53. Kalajdzic, 58. Maier, 61. Spasić – 37. Badji, 40. Sonnleitner, 42. Badji, 68. Dibon

Karty:   63. Hjulmand (TRK) – 78. Potzmann (RVI)

FC Admira Wacker Mödling: Leitner – Aiwu (46. Hjulmand), Petlach, Bauer – Maier, Toth (86. Schmidt), Vorsager (72. Pantsil), Spasić – Pusch, Bakis – Kalajdzic.
    Náhradníci: Köstenbauer – Zwierschitz, Malicsek, Kadlec, Hjulmand, Pantsil, Schmidt.

SK Rapid Vídeň: Strebinger – Bolingoli-Mbombo, Dibon, Sonnleitner, Auer (75. Muldur) – Schwab (C), Ljubičić – Ivan (27. Potzmann), Knasmüllner (85. Grahovać), Schobesberger – Badji.
    Náhradníci: Knoflach – Thurnwald, Potzmann, Muldur, Grahovać, Martic, Pavlović.

Rozhodčí: Altmann