Zlínsko – Kroměříž 3:3 (kon.) | Hulín – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Hodonín – Vrchovina 3:2 (kon.)
Vyškov – D. Benešov 2:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Uh. Brod 0:4 (kon.) | Líšeň – Rýmařov 2:0 (kon.)
Hlučín – Uničov 1:3 (kon.)
SK Líšeň 2019
2:0 (1:0)
SK Jiskra Rýmařov
Sobota 04.05.2019, 16:30 • Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga • 23. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:20:46)

Je konec. Líšeň dnes zvítězila na své půdě 2:0, když se už v první minutě prosadil Krška a v 82. minutě potvrdil výhru domácích Smejkal.

90+2

90+2
    Velice blízko byla Líšeň ke třetí brance, ale přízemní centr letící do vápna skončil těsně vedle levé tyče!

90+1
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Krška, přichází Daněk.

90
    Ovšem Líšeň dnes hraje ve velké pohodě a i v ne zrovna dobré formě v jarní části, dnes předvádí vyrovnaný výkon.

89
    Hosté ale nyní ještě získali rohový kop z pravé strany a snaží se zdramatizovat konec zápasu.

88
    Ve vápně byl zmatek, ale nakonec si Líšeň se vším poradila a je velice blízko k zisku tří bodů.

87
    Domácí se dopustili faulu na své polovině a Rýmařov tak získal volný kop.

85
    A dalším potrestaným hráčem žlutou kartou je Lukáš Kundrátek a ke konci utkání se tak hodně žlutí.

84
    Kolísek nyní uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok.

83
    Šupák ještě uviděl žlutou kartu, když si stěžoval pomeznímu na ofsajd.
    82. Tomáš SMEJKAL - 2:0

82
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Hodně na hranici ofsajdu se do zakončení dostal TOMÁŠ SMEJKAL, který si poradil a překonal brankáře! Líšeň tak vede 2:0!

81
    Tak tohle byla obrovská šance domácího hráče, který se dostal ke hlavičce, ale Kameník předvedl skvělý zákrok!

80
    Domácí jsou v tlaku a posílají nebezpečné centry do vápna Rýmařova.

78
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Minařík, přichází Jambor.

76
    A další rohový kop pro domácí mužstvo, které tak může rozhodnout toto utkání.

75
    Následný centr ovšem skončil jen v moci brankáře Kameníka a dopředu tak může jít Rýmařov.