Dubnica – Lipany 2:1 (kon.) | Bardejov – Prešov 3:1 (kon.) | L. Mikuláš – Skalica 1:3 (kon.)
Inter Bratislava – Žilina B 1:1 (kon.) | Šamorín – KFC Komárno 2:2 (kon.)

90+1
    Hostia sa ešte snažia niečo vymyslieť pred bránkou Libora Hrdličku.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca nadstavovať minimálne 2 minúty.

90
    V samom závere zápasu ešte rohový kop v podaní domáceho tímu.

89
    Žilinčania v nápore kombinujú pred šestnástkou domáceho tímu.

88
    Pomaly ale isto sa nám blíži záver riadneho hracieho času.

87
    Žltú kartu dostáva Filip Kaša (MŠK Žilina B).

85
    Do konca riadneho hracieho času ostáva menej ako 5 minút, Inter hrá so Žilinou stále 1:1.

83
    Inter pohrozil rýchlym protiútokom, zdá sa však, že dnes budeme svedkami nerozhodného výsledku.

82
    Žilina B znovu kombinuje v strede poľa.

81
    Hra sa stále prelieva zo strany na stranu, ani jeden z tímov si však nedokáže vypracovať vyloženú gólovú akciu.

80
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 10 minút, Inter hrá so Žilinou nerozhodne 1:1.

78
    Rohový kop hostí neznamenal pre brankára Libora Hrdličku žiadne vážnejšie nebezpečenstvo.

77
    Žilinčania stále pomýšľajú i na víťazstvo, aspoň ich fyzické nasadenie tomu rozhodne zodpovedá.

75
    V Stupave sa stále hrá rýchly a kombinačný futbal.

74
    Hra sa prelieva zo strany na stranu, o výsledku dnes ešte zďaleka nie je rozhodnuté.

73
    Žilinčania v týchto momentoch pôsobia, že majú viac fyzických síl než domáci futbalisti.