PSG – Nice 1:1 (kon.) | Bordeaux – Angers 0:1 (kon.) | Guingamp – Caen 0:0 (kon.)
Remeš – Nîmes 0:3 (kon.)
Girondins Bordeaux
0:1 (0:1)
Angers SCO
Sobota 04.05.2019, 20:00 • Matmut Atlantique, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 35. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (21:55:08)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 17:14.

Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnané utkání, které nakonec rozhodla jedna jediná branka. Na konci prvního poločasu se po hezké akci trefil agilní Stéphane Bahoken a Angers vystřelil tři body na hřišti Bordeaux. Hodně cenné tři body.

90+4

90+3
    Jednu z posledních akcí domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Flavien Tait, přichází Farid El Mellali.

87
    Hosté zvládají konec utkání na jedničku. Soupeře nepouští do zakončení a míří za vítězstvím.

85
    Hosté hrozí z rychlých brejků. Domácí už vsadili vše na útočnou kartu, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

83
    Žlutou kartu dostává Zaydou Youssouf (Girondins Bordeaux FC).

81
    Deset minut mají domácí na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali. Na nějaký obrat to ale zatím nevypadá.

79
    Ale i tentokrát to hosté zvládli a ubránili se. Angers tedy stále vede o jednu branku a kráčí za cenným vítězstvím.

78
    Rohový kop pro Bordeaux.

77
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Toma Bašić, přichází Zaydou Youssouf.

76
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Pierrick Capelle.

74
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Vincent Pajot, přichází Thomas Mangani.

72
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Henrique Otávio, přichází Yacine Adli.

70
    Je před námi posledních dvacet minutek. Domácí i nadále prohrávají o jednu branku a je tedy jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.