Heerenveen – Eindhoven 2:1 (kon.) | Heracles – Nijmegen 1:0 (kon.) | Willem II – Venlo 1:0 (kon.)
Alkmaar – Den Haag 1:1 (kon.)
SC Heerenveen
2:1 (2:0)
PSV Eindhoven
Sobota 09.03.2013, 18:45Nizozemská Eredivisie

Ve druhém poločasu padla branka jediná, trefil se Strootman 15 minut před koncem. Hosté sice ve druhé půli přidali na aktivitě, domácí si ale za svou fotbalovost v první půli a bojovnost v té druhé výhru zaslouží. Pro dnešek vše, příště na shledanou. (20:41:43)

90+4
    Djurčič v obrovské šanci pálí z hranice vápna nikým nebráněn vedle pravé tyče!

90+4
    Blíží se konec, Wijnaldum se pokouší zdržet čas simulací křečí.

90+2
    Domácí šli do brejku dva na jednoho, celá situace ale končí nevýraznou střelou.

90+1
    Hosté posílají jeden centr do vápna za druhým, povedená hlavička ale nepřichází.

90+1
    Nastavují se 4 minuty.

90
    Rohový kop pro hosty.

90
    Uvidíme, kolik rozhodčí nastaví, příliš se ale nečeká..

88
    Obrovská mega šance hostů, hlavička Wijnalduma je ale fantasticky vyražena Nordfeldtem, který se tak stává hrdinou domácího týmu!

87
    Velký závar před domácí brankou, Heerenveen míč odkopává do bezpečí.

87
    Skvělý zákrok Nordfeldta proti hlavičce hostujícího forvarda!

86
    Standing ovation si vysloužil střídající Finnbogason, nahrazuje ho Pappa.

84
    Jdeme do závěru utkání, dokáží hosté srovnat? Balon mají nyní domácí a snaží se o něj pochopitelně nepřijít a co nejdéle držet.

82
    Ze hřiště odešel Joey Van den Berg a nahradil ho Lukáš Mareček.

81
    Odejde Atiba Hutchinson a místo něj si zahraje Memphis Depay.

77
    Máme zaděláno na drama v závěru, na hřišti se začíná přiostřovat.

75
    PSV právě vstřelilo branku!
    Hosté snižují, můžeme konstatovat, že zaslouženě, PSV si minimálně jednu branku za dosavadní průběh utkání zasloužilo. Branku vstřelil KEVIN STROOTMAN po dobře sehrané útočné akci, míč končí u pravé tyče hostující domácí branky.