Wiener – Austria 0:0 (kon.) | Rapid – Mattersburg 2:2 (kon.) | Admira – Wolfsberger 0:1 (kon.)
Ried – Sturm Graz 1:2 (kon.)
SV Guntamatic Ried
1:2 (0:0)
SK Sturm Graz
Sobota 09.03.2013, 18:30Rakouská Bundesliga

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (20:22:52)

A je dobojováno! V dnešním napínavém utkání nakonec vítězí hosté. Po bezbrankovém prvním poločase jsme se dočkali v 56. minutě branky, kterou poslal Schloffer hosty do vedení. Jejich radost trvala do 70. minuty, kdy se za domácí trefil střídající Vastic. Domácí byli aktivnějším celkem, ale nezvládli uhlídat brejk domácích, po kterém se trefil Sukuta-Pasu.

90
    Rozhodčí nastaví v dnešním utkání ještě tři minuty nad rámec hrací doby.

88
    A hosté mohli z dalšího brejku přidat třetí branku, to by ovšem hostující Jurgen Samuel nesměl trefit brankáře.

86
    Žlutou kartu dostal střelec druhé branky Strurmu Graz Sukuta-Pasu za posunky k domácímu kotli.

85
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Tak se potvrdilo známé pořekadlo nedáš-dostaneš! Hned z protiútoku se dokázala prosadit SUKUTA-PASU a přiblížil tak hosty k vítězství!

83
    Po standardní situaci se před brankou vytvořil ohromný chumel, ze kterého se vynořil míč mířící do branky, ten dokázal ještě Säumel dostat na rohový kop!

82
    Vujadinovic se provinil nedovoleným zákrokem proti dosud jedinému střelci Riedu, Vasticovi.

79
    Hra s koncem utkání nabírá na obrátkách, hraje se nahoru dolu, oba celky chtějí dnes zvítězit.

76
    Trenér Peter Hyballa střídá, hřiště opustí Tobias Kainz a nahradí jej Weber.

75
    Po něm se k hlavičce dostal Sukuta-Pasu, ale jeho zakončení nebylo přesné.

75
    V pořadí již pátý rohový kop si dnes vyzkouší fotbaliste Sturmu Graz.

74
    Zbytečného faulu se na půlce dopustil Zulj. Hosté rychle rozehráli.

70
    Ried právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! VASTIC dostal dobrou přihrávku do vápna, kde si udělal kličku protihráči a z úhlu prostřelil brankáře! VASTIC je na trávníku pouhých sedm minut a již dokázal skórovat!

68
    Velký závar se udělal před brankou Fochera, vše nakonec pro hosty dobře dopadlo, když míč dokázal jeden z beků odkopnout daleko pryč.

65
    Už mohlo být vyrovnáno! Meilinger se kousek před vápnem opřel do míče a projektil z jeho kopačky skončil těsně nad brankou Fochera, ten se pouze ohlédl.

63
    Druhá změna v sestavě na sebe nenechala dlouho čekat, Hammerera nahradí Vastic.

61
    Tlak domácích se brankou hostů poněkud oslabil a momentálně se hraje převážně ve středu pole.