Vlašim – Most 2:1 (kon.) | Táborsko – Sokolov 0:1 (kon.) | Čáslav – Bohem. Pr. 0:0 (pře.)
Opava – HFK Olomouc 0:1 (kon.)
Slezský FC Opava
0:1 (0:1)
1. HFK Olomouc
Sobota 09.03.2013, 18:00 • Městské sady Opava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Druhý poločas byl špatný z obou stran. Pár světlých momentů jsme viděli, ovšem žádný by se nedal označit za vyložený a tak si 1. HFK Olomouc odváží z horké půdy Opavy 3 body po hubeném vítězství v poměru 1:0, kdy jediný gól zápasu zařídil David Bednář. (21:20:18)

90+3
    Opava teď měla 2 záhy po sobě jdoucí obrovské šance, které ovšem dokázali pozorní hosté odvrátit a tak se zdá, že si z tohoto utkání žádný bod nepřipíše.

90+3
    A je tady poslední taktické střídání hostí. Kobylíka střídá Nekuda.

90
    Rozhodčí nastavil 3 minuty.

90
    Žlutou kartu za protesty dostal Michal Šrom.

90
    Vojtěch Šrom se po střetu válí po zemi a snaží se zdržovat hru co jen je to možné.

89
    Hostující trenér posílá ke konci utkání do hry čerstvou krev. Bednáře nahradil Chmelo.

88
    Kobylík centroval na Korčiána, který se ovšem v momentu přihrávky nacházel v ofsajdu.

87
    Olomouc s přehledem kontroluje poslední minuty utkání.

Dnešní utkání sleduje 1624 diváků.

82
    Rád bych se zmínil o nějaké zajímavé situaci. V posledních minutách se ale není opravdu na co dívat. Snad jen na transparent namířený proti opavskému vedení.

78
    Lumír Sedláček si vzápětí po svém vstupu na hřiště vykoledoval žlutou kartu.

77
    Vzápetí jsme svědky také prvního střídání na straně hostí. Ze hřiště jde Biolek, kterého nahradí Korčián.

76
    A je tady poslední střídání domácích. Ze hřiště jde Partyš, jehož nahradí Sedláček.

75
    Lokša vyslal přízemní centr do šestnáctky na Prokeše před kterým na poslední chvíli míč odkopl jeden z olomouckých hráčů.

75
    O střelu se z nějakých 20 metrů pokusil Ficek. Času měl poměrně dost i tak však trefil míč velmi nepřesně.

71
    Domácí posílají do hry další čerstvou krev. Na hřiště přichází Lokša, jenž nahradí Čarnotu.