Ostrava – Hr. Králové 3:0 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Olomouc – Jihlava 3:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc
3:0 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 09.03.2013, 17:45 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Gambrinus liga

Pro dnešek je to z Androva stadionu vše. Děkuji za pozornost. (19:32:59)

Olomoučtí fotbalisté potvrdili roli favorita a po nezáživném prvním poločase rozhodli během šesti minut ve druhé půli. Postupně se trefili Ordoš, Schulmeister a Doležal. Domácímu mužstvu pomohlo také vyloučení hostujícího Karlíka, který musel opustit hrací plochu už v první půli.

90
    Zlámal musel v posledních vteřinách hry předvést důležitý zákrok, aby si připsal čisté konto!

90
    Stopeři Sigmy si vyměňují míč mezi sebou.

90
    Centr Vašíčka obrana modrých odvrátila do bezpečí. Nastavuje se jedna minuta.

90
    Hořava vyzkoušel z dálky pozornost Blažka. Jihlavský gólman jeho střelu chytil.

89
    Na pravé straně odcentroval Kliment, jehož přihrávka našla Vašíčka. Ten však míč netrefil podle svých představ, Zlámal zasahovat nemusel.

88
    Olomoučtí hrají na nulu vzadu a soupeře se snaží nepustit přes defenzivní val.

87
    Petr hledal prudkým centrem Plška. Pas byl pro domácího mladíčka příliš dlouhý.

85
    Střídání na obou stranách. Navrátila nahrazuje Falta. Místo jihlavského Jungra si zahraje Vašíček.

84
    Rychlá akce Sigmy mohla skončit čtvrtou brankou. Navrátil vracel míč pod sebe na Hořavu, který málo razantním pokusem trefil Blažka.

82
    Na druhé straně pálil nebezpečně Jungr. Ačkoli Zlámala překonal, míč skončil vedle.

81
    Petr přiťukl míč Doležalovi, který střelou nechal vyniknout Blažka.

81
    Hanáci se snaží překonat soupeřovu obranu dlouhými nákopy. Úspěchy se ovšem nedostavují.

80
    Zahraje si také Zlámal, kterému míč poslal Vepřek.

80
    Centr Janotky skončil v rukavicích připraveného Blažka.

79
    Hosté se snaží se zápasem něco udělat a nyní jsou aktivnější.

78
    Máme tu druhé střídání na straně Sigmy. Místo Ordoše míří na hrací plochu Plšek.