Chomutov – Kolín 2:3 (kon.) | Chrudim – Vltavín 3:1 (kon.) | Hlavice – Č. Lípa 1:6 (kon.)
Karlovy Vary – Kladno 2:2 (kon.) | H. Měcholupy – Strakonice 3:1 (kon.)
SK Hlavice
1:6 (0:5)
FK Arsenal Česká Lípa
Sobota 09.03.2013, 14:30 • Fotbalový stadion SK Hlavice • Česká fotbalová liga

Konec zápasu. (16:20:16)

82
    Trenér Nečas znovu mění hráče. Na lavičku tentokrát posadil autora hattricku Novotného, jehož nahradil Suk.

80
    V rozporu s fotbalovými pravidly si počínal českolipský Bína, před jehož očima se zažlutilo.

68
    Českolipští znovu střídají. Autor dvou gólů Dudka má pro dnešek odpracováno, jeho pozici na hřišti zaujal Ježdík.

68
    Ovšem ani domácí nedohrají tento zápas v plném počtu. Za hrubý faul dostal rovnou červenou kartu Doležal!

58
    Hosté poprvé střídají, místo Schöna si zahraje Štálík.

56
    Hlavice právě vstřelily branku!
    Domácí početní převahu využívají a odepřeli tak českolipskému brankáři Bojčukovi čisté konto. Úspěšným střelcem je SLABÝ.

50
    Českolipští si trochu kazí dojem z jinak velmi povedeného zápasu. Patka přidržel unikajícího soupeře a od rozhodčího Severýna viděl hned červenou kartu! Hosté tak budou dohrávat v deseti.

48
    Dnešní utkání sleduje celkem 80 diváků.

47
    Všechny fotbalové zákony a předpisy porušil hlavický Doležal a od sudího Severýna vyfasoval kartu žluté barvy.

46
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Zkraje druhého poločasu Česká Lípa znovu vytáhla a účinně použila svůj arzenál. Půltucet gólů a hattrick dovršil PETR NOVOTNÝ.

46

Máme za sebou první půli, v níž jsme viděli gólovou smršť v podání českolipského Arsenalu, který odepsané Hlavici nasázel pět branek. Zápas je víceméně rozhodnutý. Druhý poločas, který začne za deset minut, už by měl být pouze formalitou.

25
    Střelecký koncert České Lípy nebere koncí! Nepopulárního "bůra" zasadil Hlavici DANIEL DUDKA, který rovněž zaznamenal druhou branku v utkání.

22
    Rozdíl dvanácti míst a devatenácti bodů v tabulce je více než zjevný. Hlavičtí nekladou téměř žádný odpor a na jejích branku se valí jeden útok za druhým. Další takový zakončil přesně PETR NOVOTNÝ, který si tak připisuje už druhý gól v tomto střetnutí.

15
    Svěřenci trenéra Radima Nečase jsou stále při chuti a svojí střeleckou potencí nadále zatěžují soupeřovo konto. Tentokrát se prosadila nová akvizice v českolipských barvách DANIEL DUDKA.

14
    Českolipský Sedláček se provinil proti pravidlům, což neuniklo pozornosti hlavního rozhodčího, který hostujícího středopolaře potrestal žlutou kartou.

Michal Šandor

Branky: 56. Slabý – 6. Kučera, 8. Novotný, 15. Dudka, 22. Novotný, 25. Dudka, 46. Novotný

Karty:   47. Doležal (HLA) – 14. Sedláček (CLI), 80. Bína (CLI)   68. Doležal (HLA) – 50. Patka (CLI)

SK Hlavice: Kamisch - Herodes, Synek, Doležal, Sameš - Slabý, Toman, Zdražil, Válek - Němec, Kulhánek (Kulhavý, Vlach, Málek, Koucký). Trenér Pavel Šafář.
    FK Arsenal Česká Lípa: Bojčuk - Broschinský, Patka, Nesvadba, Bína – Schön (58. Štálík), Kučera, Sedláček, Gibala, Dudka (68. Ježdík) - Novotný (82. Suk) (Procházka, Holeček, Finklár). Trenér Radim Nečas.

Rozhodčí: Severýn - Kubr, Fišer