Wiener – Austria 0:0 (kon.) | Rapid – Mattersburg 2:2 (kon.) | Admira – Wolfsberger 0:1 (kon.)
Ried – Sturm Graz 1:2 (kon.)
SK Rapid Vídeň
2:2 (0:1)
SV BauWelt Koch Mattersburg
Sobota 09.03.2013, 18:30 • Gerhard-Hanappi-Stadion, Vídeň • Rakouská Bundesliga

Utkání skončilo remízou 2:2 a těžko říci, kdo bude s tímto výsledkem více spokojen. Mattersburg totiž v utkání vedl už 0:2, když se ve 20. minutě prosadil z přímého kopu Bürger a v 50. minutě přidal druhý gól Gartner. Do té doby trápící se domácí však dokázali rychle srovnat, trefy Boyda a Alara od sebe dělilo jen sedm minut. V té chvíli se zdálo, že je jen otázkou času, kdy Mattersburg inkasuje další góly. Rapid ale ze své převahy nic nevytěžil a závěrečných deset minut si už hosté celkem v klidu pohlídali. (20:29:48)

90+2
    Také Röcher potrestán ŽK.

90+2
    Naumoski napomínán žlutou kartou za zdržování hry.

90+1
    Po rohovém kopu bylo docela nebezpečno před domácí bránou. Königshofer si nakonec poradil.

90
    Střídání hostí. Naumoski nahradil Klemena. Střídaný hráč se to snažil protahovat, jak jen mohl.

88
    Utkání spěje k remíze. Mattersburgu se daří držet hru v bezpečné vzdálenosti od brány.

86
    Schrammelův volej z hranice šestnáctky končí bezpečně v náručí Borenitsche.

84
    Další roh domácích, ze kterého se ale nic neurodilo.

84
    Hodně nepřesnou střelu teď vypustil ze své kopačky Bürger.