FC Slovan Liberec
0:5 (0:4)
SK Slavia Praha
Sobota 09.03.2013, 10:15Celostátní liga staršího dorostu

Slavia první půli vyhrála o čtyři branky a ve druhém poločase už své vedení s přehledem kontrolovala. Děkujeme vám za pozornost a budeme se snažit z domácích zápasů dorostenců Slovanu Liberec přinášet on-line přenosy pravidelně. (12:17:02)

89
    Těsně před koncem odešel ještě Bejbl a na hřišti ho nahradil Kadavý.

85
    Slovan podnikl rychlý brejk. Ondráček vyvezl balón, našel vlevo volného Jaroslava Kubáta, ale ten střílel jen doprostřed branky.

85
    Slavia kopala už svůj devátý roh. Domácí Liberec zatím kopal čtyři.

80
    Střídala i Slavia, Sodomu nahradil Nehoda.

80
    Dvojí střídání v podání Liberce. Odešli Matějka a Dydowicz, přišli Chmelík a Jaroslav Kubát.

75
    Slavia dvakrát střídala. Odešel střelec dvou branek Liška a spolu s ním Brož, přišli Fotr a Maršík.

73
    Slavia právě vstřelila branku!
    Ve vápně se dostal k míči Jakub Pachl, jehož centr se odrazil od VOJTĚCHA NOVOTNÉHO za Kubátova záda.

72
    Z levé strany přišel centr na Davida Řeháka, ten si zpracoval míč na prsa a ve skluzu vystřelil. Střele ovšem chyběla razance.

68
    Ve vápně uvolnil Liška Sodomu, ten ale trefil jen gólmana Kubáta.

67
    Hosté poprvé střídají, Peterku nahradil Novotný.

66
    Druhý poločas se hraje ve slabším tempu než ten první, i šancí je poskrovnu.

56
    Po levé straně utekl domácí David Řehák, který poslal přízemní centr na vzdálenější tyč, tam si ho zpracoval Polívka, ale gólman J. Řehák vyběhl a zmenšil Polívkovi střelecký úhel a jeho pokus zneškodnil.

48
    Hostující Jakub Pachl zatáhl míč po pravé straně do vápna a Peterka jeho centr ve skluzu těsně minul.

47
    Domácí kopali standardku z levé strany. Dydowicz poslal míč na zadní tyč, míč se dostal až ke Kastelovičovi, ten však nečekal, že míč projde až k němu a těsně se k němu nedostal.

46
    Domácí do druhého poločasu dvakrát vystřídali, Kávu nahradil Polívka, Trnku pak Novotný.

46

Slavia je jasně lepší, dala v prvním poločase Liberci čtyři branky, jednou nastřelila tyč a jednou břevno. Slovan si také vypracoval některé příležitosti, ale skórovat nedokázal. Na střely vyhráli hosté 6:3, na střely mimo branku pak 7:2.