Toronto – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Tampa – Ottawa 2:3 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – Carolina 4:3 (kon.)
Philadelphia – Montreal 3:4 (0:1 po s.n.) | Columbus – NY Rangers 5:2 (kon.) | Boston – Washington 0:4 (kon.)
Detroit – Anaheim 2:3 (kon.) | St. Louis – Calgary 4:1 (kon.) | Florida – New Jersey 1:5 (kon.)
Nashville – Dallas 4:1 (kon.) | Chicago – Buffalo 6:2 (kon.) | Arizona – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Colorado – Minnesota 0:3 (kon.) | Vancouver – Edmonton 5:4 (1:0 po s.n.) | San Jose – Winnipeg 3:0 (kon.)
New York Islanders
4:3 (2:2, 2:0, 0:1)
Carolina Hurricanes
Neděle 12.10.2014, 01:00 • Nassau Coliseum, New York • NHL

47:52
    Hráčské lavici týmu New York Islanders udělen menším trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká hráč s číslem 91 John Tavares.

33:17
    Vyloučen domácí Travis Hamonic na dvě minuty za hrubost.

30:13
    Vyloučen hostující Patrick Brown na dvě minuty za nedovolené bránění.

26:00
    Vyloučen hostující Alexander Semin na dvě minuty za hru vysokou holí.

23:39
    Vyloučen hostující Tim Gleason na dvě minuty za hrubost, stejný trest dostává i domácí John Tavares.

22:45
    Vyloučen hostující Victor Fast na dvě minuty za podražení.

18:56
    Vyloučen domácí Matt Martin na dvě minuty za podražení.

13:37
    Vyloučen domácí Travic Hamonic na dvě minuty za hákování. Hosté mají šanci na vyrovnání.

05:17
    Další přesilová hra pro domácí. Na trestnou jde Patrick Brown na dvě minuty za podražení.

02:44
    Vyloučen hostující Gerbe na dvě minuty za sekání.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 4. Tavares (Nelson, Boychuk), 15. Conacher (Tavares, Okposo), 27. Nelson (Tavares, Boychuk), 40. Bailey (Nielsen, Kulemin) – 15. Tlustý (Liles, Semin), 20. Tlustý (Staal, Semin), 55. Tlustý

New York Islanders: Johnson (Halák) – Hamonic, Hickey, Boychuk, Leddy, Reinhart, Strait – Okposo, Tavares, Conacher – Strome, Grabovski, Nelson – Kulemin, Nielson, Bailey – Clutterbuck, Cizikas, Martin.
    Carolina Hurricanes: Khudobin (Ward) – Sekera, Faulk, Liles, Gleason, Harrison, Murphy – Semin, Staal, Tlustý – Lindholm, Rask, Gerbe – Dwyer, McClement, Malone – Brown, Nash, Terry.

Rozhodčí: Hebert, Kozari – Cherrey, Shewchyk

Diváci: 16 170