Norwich – Liverpool 4:5 (kon.) | West Brom – Aston Villa 0:0 (kon.) | Sunderland – Bournemouth 1:1 (kon.)
Watford – Newcastle 2:1 (kon.) | Manchester Utd. – Southampton 0:1 (kon.) | Leicester – Stoke 3:0 (kon.)
Crystal Palace – Tottenham 1:3 (kon.) | West Ham – Manchester City 2:2 (kon.)
Sunderland AFC
1:1 (1:1)
AFC Bournemouth
Sobota 23.01.2016, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League • 23. kolo

Ode mě to pro dnešek bude všechno. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera, na počtenou! (17:54:47)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 1:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 5:9.
    Patrick van Aanholt (vpravo) odpověděl na krásnou pohotovou hlavičku Benika Afobeho a oba týmy se po bezbrankovém druhém poločase nakonec rozešly s bodem.

Vyrovnané utkání tedy nakonec skončilo zřejmě spravedlivou remízou 1:1.

Do vedení šli hosté ve třinácté minutě, když se po krásném centru trefil Benik Afobe. Domácí ale v závěru první půle dokázali vyrovnat, počtvrté v tomto ročníku skóroval obránce Patrick van Aanholt.

Black Cats a Cherries se tedy nakonec po bezbrankovém druhém poločasu podělili o bod.

90+5

90+5
    Pas na Defoeho byl nyní zastaven a vzrušení fanoušků tak nakonec bylo zbytečné.

90+4
    Patrick van Aanholt poslal pěkný míč do vápna, který se od Francise jen lehce odrazil a zůstal volný v pokutovém území! Nicméně ani jeden z domácích ho už nedoběhnul včas.

90+3
    ... ale nyní o míč přišel a Sunderland jde do protiútoku!

90+3
    Bournemouth tráví zbytek zápasu na útočné polovině...

Dnešní utkání sleduje 41 367 diváků.

90+2
    Andrew Surman se pokoušel dostat k míči, ale to nakonec dokázal jen domácí záložník Yann M'Vila.

90+2
    Hosté ještě budou kopat rohový kop, jelikož M'Vila zakopnul balon za branku!

90+2
    Junior Stanislas musí kvůli zranění odstoupit. Na trávníku ho nahradí Glenn Murray, který tak dohraje tři nastavené minuty.

90
    A se Stanislasem to nevypadá vůbec dobře. Je ošetřován na trávníku a má velké bolesti ... to by byla obrovská ztráta pro Bournemouth, který má už tak velkou marodku ofenzivních hráčů (např. Callum Wilson, Max-Alain Gradel, Joshua King, ...)

89
    Tohle byl hodně ostrý zákrok. Junior Stanislas byl zfaulován Billym Jonesem, který může být rád, že nedostal červenou kartu. Dostal „pouze“ žlutý kartonek.

89
    Jack Rodwell se snažil něco vykoumat na levé straně, ale hostující obránci proti němu byli dobře zorganizovaní.

88
    Jermain Defoe se z dálky odhodlal ke střele, kterou ale Steve Cook dokázal zblokovat do vzduchu. Pro Boruce už bylo jednoduchou prací míč zachytit.

88
    Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Jeremain Lens, přichází Jack Rodwell.