PSG – Angers 5:1 (kon.) | Guingamp – Bastia 1:0 (kon.) | Nantes – Bordeaux 2:2 (kon.)
Lille – Troyes 1:3 (kon.) | Montpellier – Caen 1:2 (kon.) | Nice – Lorient 2:1 (kon.)
Montpellier HSC
1:2 (1:1)
SM Caen
Sobota 23.01.2016, 20:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 22. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera. U sledování dalších online přenosů na počtenou! Loučí se s Vámi Daniel Kinc. (22:01:41)
    Hosté dnes otočili nepříznivý vývoj utkání a opět po šesti ligových utkání poznávají chuť vítězství!

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 11:6. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 7:11.

Utkání je u konce! Hosté otočili nepříznivý vývoj utkání a nakonec si odvezou ze hřiště Montpellieru všechny body za výhru 2:1!

Do druhé půle se vstupovalo za nerozhodného stavu, nicméně ten změnil již v 52. minutě Delort, který si dobře zpracoval centr z pravé strany, otočil se s předmětem doličným a prudkou ranou propálil brankáře domácích! Domácí měli poté několik dobrých šancí na vyrovnání, ovšem ani jedna z nich se neujala a utkání tak končí 1:2!

90+3

90+3
    Asi poslední šanci na vyrovnání měl Ninga, ale jeho hlavička z hranice vápna mířila vysoko nad branku.

90+2
    Další skvělou práci pro hosty předvedl u rohového praporku Delort s Rodelinem, kteří nepustili domácí k míči zhruba čtvrt minuty.

90+1
    Hosté drží míč na útočné polovině a šetří cenné vteřiny.

90
    Budou se nastavovat tři minuty nad rámec utkání!

90
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Roussillon, kterého nahrazuje Skhiri.

89
    Nyní přilétl do šestnáctky hostů další centr z pravé strany, ale pohotový stoper Yahia míč odvrátil mimo nebezpečné území.

88
    Montpellier v závěru stupňuje svůj tlak, hosté se však soustředí již především na obranu a nepouštějí svého soupeře do dalších šancí.

87
    Z velké dálky napřáhl po převzetí míče domácí záložník Martin, nicméně jeho rána zamířila po zemi vedle levé tyče hostující branky.

85
    Delort se trochu nenápadně vydal kolem obránce do další šance, pro míč si však pohotově vyběhl Pionnier, který jej ukryl ve svém náručí.

84
    Na zemi se po dalším sporném zákroku hostí octl jeden z domácích fotbalistů, ovšem rozhodčí nakonec celou situaci vyhodnotil opačně a zapískal faul proti domácím.

83
    A vida! Na centr Boudebouze vyskočil nejvýše obránce Dabo, nicméně jeho hlavičkový pokus zamířil jen o fous vedle levé tyče branky Caen!

82
    Hosté se opět provinili faulem a domácí čeká další standardní situace z velmi nadějné pozice.

81
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Rodelin, kterého nahrazuje Ntibazonkiza.