Eupen – Oostende 2:1 (kon.) | Kortrijk – Westerlo 4:1 (kon.) | Mechelen – Sint-Truiden 2:0 (kon.)
Mouscron – Waregem 1:5 (kon.)
KV Kortrijk
4:1 (3:0)
KVC Westerlo
Sobota 10.09.2016, 20:00 • Guldensporenstadion, Kortrijk • Belgická liga • 6. kolo

Z dnešního zápasu je to ode mne vše. Budu se s vámi těšit na viděnou u dalších textových přenosů. Příjemnou noc! (21:57:36)

Je konec! Domácí hráči si v průběhu druhého poločasu pohodlně došli pro všechny tri body, když hned v 51.minutě navýšil na 4:0 Herve Kage. Jedinou kaňkou na dnešním zápase je pro Kortrijk inkasovaná branka, o níž se v 86.minutě postaral Schuermans. Westerlo, navzdory tomu, že je poslední v tabulce, nehrálo vůbec špatně, avšak chyby v obranných řadách jej neskutečně sráží dolu.

90+2

90+1
    Nastavovat se budou 2 minuty.

90
    Teď tedy k pátému gólu rozhodně nechybělo mnoho! Balón po rohovém kopu orazítkoval břevno a pravou tyč, pak následně skončil ve Van Langendonckových rukavicích.

88
    Po inkasované brance se pro změnu probrali k aktivní činnosti hráči Kortrijku, dočkáme se ještě páté branky?
    86. SCHUERMANS - 4:1

86
    Westerlo právě vstřelilo branku!
    A čestná branka pro hosty je na světě! Z přímého kopu nacentroval Rommens přesný balón na KENNETHA SCHUERMANSE, který z hranice malého vápna doklepává míč za Kaminskiho záda.

85
    Po drobném faulu Metanirea budou hosté zahrávat přímý kop.

83
    Hosté se i navzdory propastnému gólovému rozdílu stále snaží útočit. Opticky to vypadá, že rozhodně ještě nic nevzdávají.

81
    Po delší „hluché“ době se ke slovu dostávají také hráči Kortrijku, střela De Metse letí vysoko do ochozů tribuny.

79
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Verstraete, přichází De Mets.

76
    Přímý kop pro Westerlo. K míči se postavil nedávno příchozí Schuermans, jenž však posílá kulatý nesmysl vysoko nad horní břevno Van Langendonckovy brány.

75
    I nadále pokračuje marná snaha hostujícího celku vstřelit alespoň čestnou branku.