Zlín – Opava 1:0 (kon.) | Ostrava – Teplice 1:2 (kon.) | Slavia – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Hlučín – Karviná 1:4 (kon.) | Jihlava – Příbram 0:0 (2:0 po pen.) | Č. Budějovice – Brno 2:1 (kon.)
Olomouc – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Plzeň – Slovácko 2:2 (2:4 po pen.)

86
    Utkání se blíží ke svému konci, dočká se Zlín tříbodového zisku?

79
    Na žluté karty je vyrovnáno, potrestán je Petr Hurta.

78
    Také domácí mužstvo dostane šanci zahrozit z rohového kopu, s jeho rozehrávkou pochopitelně vůbec nespěchá.

75
    Tlak opavských fotbalistů není příliš efektivní, dnes zřejmě moc branek neuvidíme.

73
    A znovu se bude do vápna centrovat od rohového praporku. Opavští postupem času navyšují svoji aktivitu.

68
    Sražený centr z pravé strany přinese druhý rohový kop Slezského FC v dnešním zápase.

67
    Zlínští mají k bodovému zisku nakročeno velmi dobře, do konce zápasu však zbývá ještě téměř pětadvacet minut. Povede se Opavě alespoň srovnat?

64
    Opět nejvýše vyskočili zadáci hostujícího týmu a odvrátili balon do bezpečné vzdálenosti.

63
    Ohrožení Moslerovy branky může přijít z rohového kopu.

59
    Hodina hry je za námi, zlínští dorostenci neustále drží nejtěsnější možné vedení. Stále nesledujeme žádné fotbalové galapředstavení.

52
    Po pauze se mnohem živějším dojmem jeví hráči z Opavy, Šiška ale i nadále nemusel přijít do výraznějšího styku s balonem.

50
    Zkraje druhého poločasu přichází žlutá karta na zlínské straně. Viděl jí Filip Košák.

47
    Dnešnímu zápasu ve Zlíně přihlíží 50 diváků.

46

Ani jedna minutka nastavení nic zajímavého nepřinesl. Fastav Zlín zatím vede v poločase nad opavskými dorostenci nejtěsnějším možným způsobem, zároveň jsme za třičtvrtěhodiny hry viděli pouze jedinou střelu, která ihned skončila v síti. Věříme, že se nám kvalita zápasu do druhé poloviny výrazně pozmění.