Vltavín – Domažlice 3:1 (kon.) | Vyšehrad – Litoměřicko 1:0 (kon.) | Olympia Radotín – Písek 5:1 (kon.)
Benešov – Zápy 4:2 (kon.) | Dobrovice – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Hořovicko – Králův Dvůr 0:4 (kon.)

Písek právě vstřelil branku!
    MARTIN HELD poslal míč bezpečně doprostřed branky – 5:1.
    62. KORBA - 5:0

62
    Olympia právě vstřelila branku!
    Do centru z levého křídla se hlavou tentokrát opřel sám Václav Prošek, který ještě označkoval břevno hostující brány. Vzápětí ale rybičkou k pravé tyči skákal RADEK KORBA, jenž míč dopravil do sítě – 5:0!
    49. PODĚBRADSKÝ - 4:0

49
    Peter Očovan dostal míč na levé křídlo, prodral se přes bránicí hráče a přes penaltu se balon dostal ještě na druhé křídlo pro Václava Proška. Ten však neváhal a míč dal zpět před branku, kde už měl JIŘÍ PODĚBRADSKÝ jednu z lehčích prací – 4:0!
    46. JUKL - 3:0

46
    Tak to bylo bleskurychlé! Na hranici vápna se dostal míč znovu na RICHARDA JUKLA, který vystřelil k levé tyči a brankář Coufal už nestihl zareagovat. Máme tu tak hattrick, který domácí hráč stihl dokonat snad dvacet vteřin pon zahájení druhé půle – 3:0.
    30. JUKL - 2:0

30
    Nádherná akce domácích ještě s lepším zakončením!! Matěj Ptáček se dostal s míčem po levé straně až na hranici pokutového území, kde si dvakrát vyměnil míč s RICHARDEM JUKLEM, který parádní prudkou pumelicí do stejných míst, jako před pár minutami, střílí i druhou branku Šavlí – 2:0!
    20. Richard JUKL - 1:0

20
    Domácí hráči jdou po dvaceti minutách hry do vedení, před velké vápno se dostal balón, kde se po odrazech dostal až na kopačku RICHARDA JUKLA, jenž se střelou mírně k pravé tyči prosazuje a posílá Šavle do jednobrankového vedení.

Ondřej Novotný

Branky: 20. Jukl, 30. Jukl, 46. Jukl, 49. Poděbradský, 62. Korba – 66. Martin Held

Karty:   58. Poděbradský (OHK), 87. Duben (OHK) – 11. Edge (PIS), 19. Řezáč (PIS)

FK Olympia Radotín: Frydrych – Duben, Novotný, Šťastný – Poděbradský (C), Demeter, Piták, Ptáček – Prošek, Jukl, Očovan.
    Náhradníci: Krejčí – Malinský, Kosař, Ličman, Korba, Kuťák, Haupt.

FC Písek: Coufal – Řehák (C), Holub, Šlehofer, Milec, Šindelář, Řezáč, Voráček, Hlinka, Edge, Zeman.
    Náhradníci: Sajtl, M. Held, Salašovič, J. Held, Hrachovec, Grobár, Varyš.

Rozhodčí: Vaňkát – Teuber, Krupka.