Dallas – Boston 1:0 (po pr.) | Winnipeg – Buffalo 1:2 (2:3 po s.n.) | Chicago – Los Angeles 1:2 (0:2 po s.n.)
Colorado – Washington 2:3 (po pr.) | Vegas – St. Louis 1:4 (kon.) | Anaheim – Toronto 1:2 (po pr.)
New Jersey – Detroit 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Tampa 5:6 (po pr.)
po s.n. (2:3)
Winnipeg Jets
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Buffalo Sabres
Sobota 17.11.2018, 02:10 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL
    Conor SHEARY - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Buffalo Sabres.
    Autorem vítězné branky je CONOR SHEARY.

7. série
    2:3
    Conor Sheary přesnou střelou nad lapačku proměňuje svůj nájezd, Sabres vítězí!

63:27
    Velké šance na obou stranách, Eichel ani Wheeler ale nedokázali rozhodnout!

62:14
    Kyle Connor mohl po Ehlersově přihrávce rozhodnout, svůj forhendový blafák ale nedotáhl do úspěšného konce!

59:59
    Patrik Laine mohl v posledních sekundách rozhodnout, nepodařilo se mu ale došťourat kotouč za záda nicnetušícího buffalského gólmana!

44:52
    Casey Mittelstadt mohl po skvělé přihrávce od Okposa dokonat obrat ve skóre, Brossoit si ale připsal důležitý zákrok!
    40:53 Jeff SKINNER - 1:1

40:53
    Sabres právě vstřelili branku!
    Na začátku třetí třetiny Sabres využívají přesilovku a je vyrovnáno! Po nepřehledné situaci v předbrankovém prostoru se nejrychleji zorientoval JEFF SKINNER a bekhendem poslal puk pod břevno, Brossoit byl zcela bez šance. Asistence: Jack Eichel a Rasmus Dahlin.

39:49
    Sam Reinhart málem vyrovnal, jeho tvrdá rána z vrcholu levého kruhu ale orazítkovala břevno!

39:42
    Těsně před sirénou půjde Winnipeg opět do čtyř, Brandon Tanev (WPG) půjde pykat na dvě minuty za držení.

37:01
    Laurent Brossoit teď měl pořádné štěstí, domácí brankář totiž při rozehrávce poslal puk do tyče vlastní svatyně!

34:20
    Littleovo nahození do předbrankového prostoru neprošlo, načež se ale ke kotouči dostal Patrik Laine, který svou kličkovanou zakončil bekhendovým pokusem do tyče!

33:36
    Josh Morrissey našel v předbrankovém prostoru volného Scheifeleho, ten ale tváří v tvář Huttonovi neuspěl!

30:45
    Buffalo si zahraje přesilovku, Jacob Trouba (WPG) půjde pykat na dvě minuty za nedovolené bránění Skinnera.
    27:10 Kyle CONNOR - 1:0

27:10
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Nyní už se Jets dočkali a zaslouženě se ujímají vedení! Patrik Laine se ujal puku ve vlastním pásmu a okamžitě se vydal do protiútoku. Po jeho průniku po pravém křídle čekal Hutton střelu, finský snajpr ale místo toho našel úplně volného KYLEA CONNORA – a ten se nezmýlil! Asistence: Patrik Laine a Bryan Little.

22:40
    Scheifele našel v mezikruží nikým nehlídaného Nikolaje Ehlerse, jehož následná dělovka ale trefila Huttona do masky!

13:10
    Poměr sil na ledě se vyrovná, Patrik Berglund (BUF) se totiž provinil zbytečným hákováním.

12:19
    Sabres si zahrají přesilovku, Nikolaj Ehlers (WPG) půjde pykat na dvě minuty za podrážení.

08:19
    Nikolaj Ehlers našel v předbrankovém prostoru nehlídaného Scheifeleho, který ale z bezprostřední blízkosti na Huttona nevyzrál!

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 28. Connor (Laine, Little) – 41. Skinner (Eichel, Dahlin), rozh. náj. Sheary